Duris atvėrė pirmasis moterų masturbacijos baras

 
5 komentarai
Love Joule - pirmasis pasaulyje baras skirtas moterų masturbacijai. Duris atvėręs Tokijuje, baras išgarsėjo visame pasaulyje, mat vietoj tradiciškai barui būdingų alkoholio butelių lentynose - pilna įvairiaspalvių sekso žaislų!

Moterų masturbacija - vis dar tabu arba pakankamai mistinė tema net ir šiuolaikinėje visuomenėje, kuria niekas nenori diskutuoti, todėl šis baras tapo tikra sensacija, nes savo veiklą paskyrė būtent moters seksualiniam pasitenkinimui.

Megumi Nakagawa - baro įkūrėja teigia, kad tai vieta, kur moterys gali ateiti grupėmis ir laisvai diskutuoti apie masturbaciją, savo seksualinį gyvenimą, problemas ir pasitenkinimo siekimą.

Baro savininkė neatmeta, kad ateityje planuojamos ir grupinės masturbacijos sesijos, o kol kas merginos tiesiog gali paatvirauti moderniai ir seksualiai įrengtose baro erdvėse.

Beje, baras laikosi politikos - pavieniai vyrai neįleidžiami! Vyrui patekti į šią vietą galima tik tuomet, jei jis lydimas žmonos. Jei vyrukas vienišas - jis lieka smalsiai stovėti už baro durų.

Baro savininkė vyrukams tiesiog paduoda lankstinuką, su populiariausiu pasaulyje masturbatoriumi Tenga Egg ir tiki, kad vyrukams nereikia atskiros vietos, mat vyrų masturbacija jau yra normalus dalykas!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
noreciau paziuret kaip ten vakarelis vyksta :D
Viagra pakuoteje 4tab x 100mlg - 70lt
Cialis pakuoteje 4tab x 20mlg - 80lt
Levitra pakuoteje 4tab x 20mlg - 90lt

Vaistai Originalus! tai irodo apsauginiai lipdukai! Galiojimo laikas nepasibaiges!

Kaunas ir visa Lietuva! +370 603 87 913, dalius.info@gmail.com
Reiktų įsidarbint barmenu :D
butu neblogai gyvai pamatyti tuos seansus
Geras
Naujas komentaras