Dydžio klausimas: 8 dideli pliusai turėti mažas krūtis

merginos-krutine-53c02efb30acf.jpg
 
6 komentarai
Jūs manote, kad gamta jūsų neapdovanojo dideliais privalumais ir jūs pavydite kitoms merginoms, turinčioms didelį biustą? Galbūt jau svarstote apie vizitą pas plastikos chirurgą? Neskubėkite. Pasiruoškite sužinoti, kokie yra mažos krūtinės pliusai.


Nėra problemų įsigyti naują apatinį trikotažą

Visi gražūs, o svarbiausia jums tinka! Galite rinktis liemenėlę su rafinuotais nėrinukais, plonais dirželiais. Patys spalvingiausi, raštuoti ir peršviečiami atliks liemenėlės pagrindinę funkciją ir papuoš jūsų mažas krūtis.

Jums nereikia dviejų maudymosi kostiumėlių

Galbūt niekada neteko susimąstyti, bet dažnai didžiakrūtės dėvi po dvi maudymosi kostiumėlio viršutines dalis. Po maudymosi kostiumėliu mergina turi turėti dar vieną liemenėlę, kuri prilaikytų krūtis ir suteiktų komforto jausmą. Mažakrūtėms maudymuką išsirinkti kur kas paprasčiau, o svarbiausia nereikia gaišti daugybės laiko išvykai prie ežero.

Jūs galite miegoti ant pilvo

Ar kada teko susimąstyti, kad tarp didelės krūtinės ir miego kokybės egzistuoja ryšys. Jei sutinkate su šiuo teiginiu, greičiausiai planuojate susilaukti palikuonių ir savo kailiu žinote, ką reiškia patogi miego pozicija, kaip ir tai, kaip didesnės krūtys gali apsunkinti miego kokybę. 

Sportas

Jeigu turite nedidelius apvalumus ir nusprendėte sportuoti, jums nebus jokios problemos nueiti į sporto salę. Tokios smulkmenos  kaip patogūs sportiniai drabužiai jums nebus iššūkis. O štai didžiakrūtėms kiek sunkiau, tinkamos sportui liemenėlės paieškoms gali prireikti nemažai laiko ir pinigų. Kitas faktas tas,  jog didelės krūtys tikrai nepadeda lengviau atlikti tam tikrų fizinių pratimų.

Gravitacija

Taip jau nutiks, kai sulauksite 70- ies, jūsų krūtys skubės pasiekti žemės centrą. Mažakrūtės gali būti ramesnės: jūs galite prarasti svorį ir nesusidursite su gravitacijos jėgomis.

Marškinėlių šou

Dažniausiai moterys ir merginos mano, jog sunkiausia išsirinkti tinkančius ir patinkančius džinsus. Tačiau tai ne pats sudėtingiausias pirkinys. Didelę krūtinę turinčioms damoms, kur kas sunkesnė užduotis - marškinėliai ir palaidinės, o štai T - marškinėliai merginai turinčiai mažą krūtinę atrodo tobulai. 

Sveikata

Labai didelė krūtinė dažnai sukelia moterims ir sveikatos problemų, kurios yra susijusios su stuburo skausmais. Juk didesnis krūvis nugarai - papildomos problemos. Tad šiuo atžvilgiu, mažą krūtinę turinčios moterys gali tiktais džiaugtis. 

Vyrams patinka

Mitas, jog vyrus labiausiai traukia moterys, turinčios dideles krūtis. Iš tiesų, į delną telpančios krūtys yra ne mažiau patrauklios, nei krūtinė, kurią apgblėbti gali būti sunku. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
koks skirtumas, svarbu, kad teisingai parase, nes taip ir yra
Straipsnį rašė mažakrūtė...
Norėjau pritarti 'pabaisa' autorei. Jeigu jau prakalbot apie mažas krūtis, tai su tokiomis seksualiomis nuotraukomis tikrai neįpūtėt teigiamo požiūrio į mažą krūtinę... Tokios nuotraukos visiškai prieštarauja jūsų tekstui. Asmeniškai, mano žvilgsnį labiau traukė tos merginos su dideliais papuliais, ir dabar aš tikrai noriu tokių pačių..
ne dydis, o formos grozis...manau
Jeigu jau rašot, kad mažos tokios patrauklios tai gal ir nuotraukas reikėjo įdėti mažesnių krūtinių?
Praktiskai teisybe. Tik vyrams kokiems 98% labiau patinka didesne nei mazesne krutine. Ir kazkokia nesamone su tom maudymkem. Po apacia nieko detis tikrai nereikia, bet labai sunku issirinkt tinkama, nes turi pirkt tai kas yra o ne tai kas patinka (cia kaip su labai dideles ismeros batais) ir dazniausiai apatine bikinio dalis vistiek netinka.
Naujas komentaras