eBay.com parduota didžiausia pasaulyje liemenėle

 
Pati didžiausia pasaulyje liemenėlė eBay internetiniame aukcione parduota pačia ekscentriškiausia pasaulio kompanija tituluojamai GoldenPalace.com kompanijai valdančiai internetinių lošimų portalus.

GoldenPalace.com pastaruoju metu nusipirko ir daugiau keistų bei įdomių daiktų: Justino Bieber'io plaukų sruogą, Britney Spears nėštumo testą,  William Shatner’io inkstų akmenį ir net sutiko sumokėti 28,000 Svarų sterlingų už sumuštinį, ant kurio buvo suformuotas Mergelės Marijos atvaizdas.

Tuo tarpu už šią didžiulę liemenėlę, kuri buvo pasiūta labdaros organizacijos, kovojančios prieš krūties vėžį visame pasaulyje, aukcionui GoldenPalace.com sumokėjo vos 15426,32 LT ( £3,601).

Gal suma atrodo nemenka, tačiau ir liemenėlė išskirtinė - dėl savo matmenų ji įtraukta net į Gineso rekordų knygą. Jos svoris atstoja 1800 tradicinių liemenėlių sudėjus kartu, o ilgis driekiasi per dvi teniso aikštes.

Pirkėjai džiaugiasi ne tik įdomiu daiktu, kuris papildys jų ekscentriškų pirkinių kolekciją, bet ir galimybe prisidėti prie gero tikslo.

Tuo tarpu visuomenė neatrodo nusiteikusi taip pozityviai ir teigia, kad net ir šis pirkinys tėra gerai apgalvota įmonės savireklama, kuri labai gerai veikia, todėl ir ateityje galima tikėtis ne vieno pikantiško kompanijos pirkinio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras