Egzotiniai seksualiniai pomėgiai apie kuriuos nesate girdėję

fetish_nails_and_make_up_by_ladybranwick-d35vg6x.jpg
 
Pasaulyje yra žinomi patys įvairiausi seksualiniai nukrypimai, kuriais siekiama patenkinti savo lytinį potraukį bet kokia kaina. Nukrypimais laikomi tokie atvejai, kada žmogui pasireiškia tam tikri psichinei ligai būdingi požymiai.

Tiesa, įvairios seksualinės keistenybės nebūtinai reiškia, kad žmogus ligonis, jei  tik šie pomėgiai nekenkiama sau, aplinkiniams ir dėl jų galima gyventi pilnavertį gyvenimą. Tačiau būna ir taip, kad tam tikras seksualinis potraukis yra siejamas su rimtais psichikos sutrikimais. Sužinokite apie juos plačiau....
 

Partsializmas. Tai lytinio potraukio pasireiškimas atskiroms kūno dalims, pavyzdžiui pėdoms, rankoms, pažastims. Kiekvienas žmogaus potraukis tam tikrai kūno daliai turi atskirą medicininį terminą. Pavyzdžiui, seksualinis susidomėjimas plaukais vadinamas – trichofilija, nosimi – nasofilija, akimis -  okulofilija, pėdomis – padofilija.


Klizmafilija. Tai seksualinis pasitenkinimas jaučiant malonumą kai į išangę patenka vandens. Šiam pasitenkinimui pasiekti yra naudojama klizma. Vandens spaudimas sukelia malonią išangės stimuliaciją. 

Tačiau šis pomėgis yra kur kas pavojingesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. 2005 metais medikų užfiksuotas  įvykis, kada 27 metų vyras pats pasidarė epoksidinę dervinę klizmą  po kurios prireikė chirurgų įsikišimo. Derva sukietėjo, o viso to pasekoje buvo atlikta operacija, kurios metu iš vyriškio tiesiosios žarnos chirurgai ištraukė 16 cm ilgio strypą (svoris 300 g.)


Mazochizmas. Mazochistai dievina skausmą. Jie mėgsta sekso metu būti pažeminti ir plakami. Mazochizmas skirstomas į atskiras šakas. Viena populiariausių ir pavojingiausių formų – asfiksiofilija. Asfiksiofilija, tai tokia mazochizmo forma kada masturbacijos metu ar patiriant orgazmą, asmuo yra smaugiamas (dusinamas). Dar ši mazochizmo forma vadinama šunišku malonumu. Deja, šis malonumas neretai baigiasi mirtimi.


 

Urofilija. Šis seksualinis nukrypimas  susijęs su šlapinimusi. Žmogų lytiškai gali jaudinti  žiūrėjimas į kitą besišlapinantį asmenį arba tada kai pats šlapinasi ar patiria malonumą nelaikant šlapimo. Kartais urofilija gali būti priskiriama mazochizmo formai kai yra siekiama pažeminti kitą.


Urofilija taip pat turi vietą ir tarp pop muzikos  žvaigždžių. Kartą žurnalui “Blender” Rikis Martinas prisipažino, jog jį jaudina “auksinis lietus duše”.


Telefoninis maniakizmas. Žmonės sergantys šia seksualinio nukrypimo forma turi potraukį skambinti  nepažįstamiems žmonėms ir pasakyti ką nors seksualaus apie save. Tai gali būti tiesa arba melas. Tiesa, šis pomėgis dažniausiai yra paplitęs tarp ekshibicionistų.


Batų fetišizmas. Daugelį žmonių jaudina damos avinčios aukštakulnius, tačiau yra tokia fetišizmo forma kai aukštakulniai bateliai lytiškai sujaudina tiesiogiai. Aukšti batelių kulnai turintiems šį nukrypimą tampa būdu patenkinti save analiniu, oraliniu ar vaginaliniu būdu.


Daikraifilia. Tai viena iš seksualinių sadizmo formų kada seksualinis susijaudinimas pasireiškia verkiant partneriui. Tai tikrai neįprastas nukrypimas, nes moksliškai įrodyta, kad normaliems vyrams moters ašarų kvapas sumažina testosterono lygį, o štai daikrafilus priešingai – moterų ašaros  sujaudina.


Daykrafilams malonu kai jie mato verkiant partnerę. Kai kurie iš daikrofilų yra seksualiniai sadistai, nes matydami verkiančią partnerę siekia ją pažeminti.


Akrotomofilija. Tai seksualinis susidomėjimas žmonėmis su negalia. Akrotomofilus jaudina žmonės neturintys kurių nors kūno galūnių. Tokių žmonių nejaudina asmenys turintys visas galūnes, todėl neretai  akromofilai operaciniu būdu amputuoja  galūnes savo noru, kad galėtų patenkinti seksualinius poreikius.


 


www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras