Ekspertas pataria, kaip sumažinti žmonos paklydimo riziką

cheating-wife.jpg
 
1 komentaras
Šeimos santykių specialistas, amerikiečių psichologas Hary Newmanas atsakė į klausimą, kokios yra moterų neištikimybės priežastys ir pataria, ką daryti, kad sumažinti žmonos ėjimo į „kairę“ riziką.

Eksperto inicijuotame tyrime buvo apklausta 400 moterų. 39% respondenčių prisipažino, kad jos fiziškai pakeičia savo sutuoktinį. Dauguma moterų kaip pagrindinę  neištikimybės priežastį įvardino emocinį ir seksualinį nusivylimą. 

Pasak Hary Newman, siekiant išvengti mylimosios išdavystės, vyrams reikia  kalbėtis su savo moterimi bent pusvalandį per dieną. Pasak tyrimo, vyrai, kurie skiria laiko pašnekesiams su mylimąja rečiau patiria neištikimybės kartėlį. Kitas faktas, kodėl moterys nevertina ištikimybės – jos  pačios jaučiasi neįvertintos vyrų. Psichologas ir santykių ekspertas pataria, jog norint sumažinti žmonos paklydimų riziką, reikia joms rodyti meilę ir pagarbą kiekvieną dieną: skambinti, rašyti romantiškas žinutes, parnešti gėlių, o svarbiausia išklausyti. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad didžioji dalis neištikimų moterų laiką leidžia su meilužiais, nes sutuoktiniai jų nenori išgirsti ir suprasti. 

Tačiau pagrindinė priežastis, kodėl moterys eina į “kairę”, tai nereguliarus lytinis gyvenimas. Laimingai ištekėjusios moterys mylisi dažniau nei nelaimingą santuokinį gyvenimą gyvenančios moterys. Moterys, kurios buvo ištikimos savo vyrams, turėjo daugiau nei 10 seksualinių santykių per mėnesį, o tos, kurios buvo neištikimos savo vyrams, lytinių santykių su sutuoktiniu turėjo mažiau nei penkis kartus per mėnesį.

 

Aritmetika paprasta, pamylėkite savo moterį bent tris kartus per savaitę, o taip pat nepamirškite kas dieną skirti jai dėmesio bei kalbėkitės su savo mylimąja. Tada greičiausiai neteks sukti sau galvos ar tą dieną jai buvote pirmas....


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Moters
Naujas komentaras