Erotiniai moterų sapnai – kokia jų reikšmė?

beautiful-woman-sleeping-peacefully-in-bed_eoss19r1kg__F0013.png
 
Esate laimingai ištekėjusi, savo santuoka nesiskundžianti moteris, tačiau jau ne pirmą naktį sapnuojate patrauklų kolegą? Nejau tai galėtų reikšti, jog vis dėl to santuokinis gyvenimas Jūsų netenkina? Nusiraminkite, seksualinių santykių ekspertė teigia, jog sapnuose regėti kitus, jums patrauklius vyrus – normalus reiškinys, dėl kurio baimintis tikrai nereikia. Todėl pateikiame keletą populiariausių erotinių sapnų scenarijų ir jų reikšmių paaiškinimų.

Besikartojantis seksualinis sapnas. Per visą savo gyvenimą moteris bent kartą sapnuoja, kad mylisi su kita moterimi, net jei realiame gyvenime yra tradicinės orientacijos. Visiems įdomu, kodėl gi tai vyksta? Atsakymas labai paprastas ir tikriausiai nekeliantis nuostatos – tokio pobūdžio sapnai atskleidžia artimą dviejų žmonių tarpusavio ryšį, glaudžius santykius. Tai nieko nereiškia ir apie netradicinę Jūsų orientaciją, nebent suabejojote ir manote, jog galbūt merginos prie širdies Jums labiau negu vaikinai.

Sapnai apie išvykusį vaikiną. Jau daugelį metų negalvojote apie į užsienį išvykusį vaikiną, tačiau vieną naktį susapnavote audringą sapną, kurio pagrindiniais herojais buvote būtent Judu? Psichologai teigia, jog išsiskyrusioms, laimingus santykius su kitais kuriančioms poroms, sapnuoti mokyklos ar universiteto laikų mylimąjį nėra blogas reiškinys. Klausiate ar tai reiškia, jog kažkur giliai pasąmonėje jam vis dar jaučiate šiltus jausmus? Tikriausiai ne, tai tik smegenyse vykstantys senų prisiminimų procesai. Tiek vyrai, tiek moterys kartais nevalingai sapnuoja buvusius mylimuosius, tačiau tai nereiškia, jog jo/jos ilgisi ar galvoja. Tai viso labo seni, smegenyse vykstantys prisiminimų procesai, už kuriuos pykti ant mylimojo tikrai nėra priežasties.

Visose taisyklėse pasitaiko išimčių, šioje taip pat. Seksologai ir psichologai teigia, jog tokio pobūdžio sapnai taip pat gali būti raudona vėliava, reiškianti, kad antroji pusė vis dar negali pamiršti buvusio partnerio. Galbūt mylimajam buvusį partnerį primena tam tikri jo/jos dovanoti daiktai, fotoalbume esančios nuotraukos ar kitos mielos smulkmenos? Truputėlis nostalgijos praėjusiems laikams nereiškia nieko blogo, tačiau tai privalo neperžengti proto ribų.

Sapnas apie žmogų, kuris realybėje Jūsų visiškai netraukia. Vyrukai, realybėje nepatraukiantys jūsų dėmesio, erotiniuose sapnuose gana dažni svečiai. Seksualinis potraukis tokiam asmeniui dažniausiai būna iššaukiamas neigiamų emocijų, tokių kaip pyktis, kuris yra aistros išraiška. Ir seksualiniai sapnai, be abejonės, gali signalizuoti pyktį, nepasitenkinimą realiu gyvenimu. O tiksliau – būtent šiuo asmeniu, taigi nepasitenkinimas juo išreiškiamas sapnų pavidalu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras