Erotiniai sapnai ir orgazmas juose

photo-1441110317034-95e16e111f8f-1024x715.jpg
 
3 komentarai
Priklausomybė nuo erotinių sapnų, orgazmas miego metu, seksualūs ir nemalonūs sapnai... Viskas apie erotinius sapnus ir patiriamą orgazmą jouse.

Lyčių skirtumai

Silpnajai lyčiai seksas sapne būna be galo malonus ir dažniausiai sapnuojasi gražiomis spalvomis. Todėl kai kurios moterys tiesiog tampa priklausomos nuo tokių sapnų: seksas realybėje jų netenkina. Su laiku moteris gali netgi atsisakyti nuo realių intymių kontaktų – su blogu kvapu iš burnos, su prakaitu, su dejonėmis. Ir dar ne su gražuoliu princu! O dažnumas ir seksualių sapnų įvairovė vis auga. Ir netgi būdraudama moteris išgyvena stiprius jausmus prisimindama savo sapnus. Jos netgi gali netekti gebėjimo patirti orgazmo realybėje, kartais manydamos, jog tapo frigidiškomis.

Vyrams priklausomybė nuo seksualinių sapnų nėra tokia baisi. Jiems seksas sapne mažai kuo skiriasi nuo realaus, ir būdingas jis jauniems vyrukams. Tačiau nereikia išgyventi dėl sėklos išsiveržimo miego metu. Tai natūralus hormoninis procesas, visiškai nekenksmingas organizmui, nei psichikai – jis nepraneša apie jokius pakitimus. Nors vyrai dažniau patiria orgazmą sapno metu, tačiau su metais erotiniai sapnai jiems sapnuojasi vis rečiau ir rečiau.

O štai kalbant apie moterišką orgazmą miego metu mokslininkų nuomonės išsiskyrė. Kai kurie tyrėjai teigia, kad 30 proc. moterų pajunta orgazmą miego metu. Be to, jie tiki, kad moters orgazmas sapnuose skirtingai nuo vyriško nepriklauso nuo seksualinio aktyvumo. O kai kurie seksologai teigia, kad išsamiam tyrimui trukdo... auklėjimas. Kai kurios moterys yra linkusios slėpti, ką jos išdarinėja sapnuose, o kai kurios, atvirkščiai, pagražina pasakodamos, norėdamos pasigirti.

Problemos pripažinimas

Kai kas orgazmą miego metu jaučia kartą per savaitę, kai kas, jei ilgai neturėjo lytinių santykių, beveik kas naktį. Neaprašomi pojūčiai! Lyg tai būtų sprogimas visame kūne. Kai kas išgyvena malonias minutes nepriklausomai nuo to, ar tai buvo seksas ar ne. Kai kurie jauni vyrukai pasakoja, kad matydami sapnuojančias ir dejuojančias savo drauges, jie taip pat susijaudina – ir tai dar labiau sustiprina jų jausmus.

O štai yra žmonių, kurie teigia, jog moka iššaukti ir kontroliuoti erotinius sapnus. Tačiau tik tuomet, kai jie ilgai neturėjo fizinio artumo.

Vis dėl to yra ir tokių žmonių, kuriems sapnuojasi tikrai nemalonūs sapnai – prievartavimas arba kraujomaiša. Jei tokie sapnai vis kartojasi, vadinasi, už jų slepiasi kokia nors psichologinė problema. Ją reikėtų išsiaiškinti, ir pasikonsultuoti su specialistu. Hipnozės ir psichoterapeuto pagalba galima atsikratyti neraminančių sapnų.

Specialistų komentarai

Kiekviena moteris turi savo istorija ir kiekviena turi svajonę realizuoti save, taip pat ir seksualinėje sferoje. Jei moteriai sapnuojasi erotiniai sapnai ir tai suteikia džiaugsmo – nieko čia blogo nėra.

Vienišoms moterims kartais nėra galimybių patenkinti savo seksualinius poreikius. Labai gali būti, kad tokio tipo sapnai – tai vienintelė galimybė papildyti tai, ko negalima pasiekti realiame gyvenime.

Jei moteris yra ištekėjusi, tačiau jos netenkina seksualinis gyvenimas su vyru, erotiniai sapnai tik papildo jos išgyvenimus.

Susigyvenusiose porose eroginiai sapnai gali veikti kaip katalizatoriai. Juk seksualinių pojūčių aštrumas su metais mažėja. Seksui taip pat reikia atsinaujinti. O nauji pojūčiai atsiranda sapnuose kaip erotinės fantazijos. Jei partneriai vienas kitu pasitiki, jie gali kalbėtis apie tokius sapnus ir spręsti savo problemas arba pildyti fantazijas.

Tačiau erotiniai sapnai gali tapti ir problema, jei jie pakeičia realų intymumą. Tokiu atveju reikia kreiptis į seksologą. Geriausiai tai daryti ne vienam, bet eiti su pora, kad abu gautumėte patarimus, kaip susitvarkyti harmoningus santykius.

Erotiniai sapnai jaunystėje yra natūralūs. Tai įgimto reflekso treniruotė. Jei su amžiumi tokie sapnai niekur nedingsta, tuomet tai tik trukdo santykiams su realia partnere ar partneriu – tai jau yra nenormalu ir iššaukia nerimą. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
:) jarp.. pries kokius 8 metus daznai tekdawo sapnuot.. :0
Buna pasitaiko kai adsikeli slapias
siaip idomus straipsnis
Naujas komentaras