Erotinis grožio salonas jau ir Lietuvoje!

 
2 komentarai
Men‘s Dream – tai pirmasis ir vienintelis erotinis grožio salonas Lietuvoje, esantis vienoje gražiausių, Vilniaus gatvių, teikia plaukų priežiūros paslaugas kitaip, nei yra įprasta. Salone yra teikiama dvigubo grožio paslauga: stilingą kirpimą ar šukuoseną sukuria graži, erotiškai atrodanti kirpėja arba kirpėjas. Toks derinys neturėtų palikti abejingų.

Šio grožio salono direktorius ir idėjos autorius Kšyštof Radziuš dalinasi mintimis, kaip jam kilo tokia mintis:

Visad malonu kirptis pas simpatišką kirpėją, kurios šypseną gali matyti veidrodyje. Dar maloniau, kai jos pirštai liečia tavo plaukus, kerpa, šukuoja, lengvais prisilietimais masažuoja, o tylą užpildo malonus bendravimas. Vis dėlto, kai tam tikrais momentais prieš save matai dailias krūtis, paslėptas po marškinėliais ar megztuku, tai gali pasvajoti ir įsivaizduoti kaip fantastiškai jos turėtų atrodyti labiau atidengtos...

Taigi, gimė idėja: kirpykla, kurioje nėra kada nuobodžiauti, belaukiant savo eilės, nebereikia vartyti senų žurnalų, nes visą laiką yra kuo užsiimti: atsipalaiduoti ir grožėtis nuostabiu vaizdu. Viską tvarkingai sudėliojus į savo vietas ir gimė išskirtinio erotinio salono idėja.

Sukūrus idėją, pasidomėjau, ar egzistuoja tokių kirpyklų, ir teko nustebti, kad tai jokia ne naujiena, kad kai kuriose šalyse panašūs grožio salonai – kirpyklos sėkmingai gyvuoja, ir yra pamėgtos lankytojų. Tad teko pritaikyti galutinę idėjos koncepciją Lietuvos rinkai, kad tai būtų subtilu, skoninga, nevulgaru ir neatrodytų nukopijuota iš užsienio kirpyklų.

Salone jokios kitos, su grožiu nesusijusios paslaugos, nėra teikiamos, kaip kažkas galėtų pagalvoti ar tikėtis, ir, suprantama, salono durys atviros sulaukusiems pilnametystės. Bet kuriuo atveju, laikas, praleistas tokiame salone, neprailgsta, nes klientas yra visuomet aptarnaujamas maloniai, dėmesingai ir, svarbiausia, kokybiškai."

Men‘s Dream“ direktoriaus teigimu, pagrindiniai salono lankytojai yra vyrai:

Tai suprantama. Juk salono pavadinimą išvertus iš anglų kalbos reiškia „Vyrų Svajonė“. Kitas šią statistiką lemiantis veiksnys greičiausiai būtų tas, jog vyrai labiau nei moterys pasiduoda erotinei tematikai ir gražioms moterims. Taip buvo visais laikais ir, ko gero, taip išliks. Vis dėlto, tai nereiškia, kad moterys nėra laukiamos ar neaptarnaujamos. Kaip tik priešingai, visad yra malonu sulaukti drąsių ir smalsių moterų, kurias gali aptarnauti tiek kirpėjas vaikinas, tiek ir mergina.

Atvykusiam klientui visada yra pasiūloma atsigerti vandens, pasimėgauti arbata ar kava. Pagrindinė salono idėja yra tai, kad klientas, atvykęs kirptis, negvildentų darbinių ar buitinių problemų, bet atsipalaiduotų, pailsėtų nuo kasdienių rūpesčių, ir, kokybiškai aptarnautas, saloną paliktų pasikrovęs gerų emocijų, ir, žinoma, norėtų dar sugrįžti.

K.Radziuš manymu, šio erotinio grožio salono idėja turi gilesnes šaknis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio:

Subtiliai pateikta erotika gali veikti kaip atpalaiduojanti, raminanti priemonė. Čia lankytojai gali pasijusti tarsi meno kūrinių galerijoje, kuriame tikrai yra, kuo pasigrožėti. Vystant erotinio grožio salono idėją buvo žiūrima plačiau nei vien atlikti plaukų priežiūros paslaugas. Savo koncepcija mes norime ir galime būti naudingais visuomenei bent keliais pagrindiniais aspektais:

>> Smurto prieš moteris problemos viešinimu ir smerkimu;

>> Krūties vėžio problemos viešinimu ir rėmimu.

Pirmuoju atveju tai sunku suprasti, kaip žmonės gali būti tokie žiaurūs savo artimiems ir aplinkiniams. Dažnu atveju prie to dar prisideda ir neribotas alkoholio vartojimas. Todėl mūsų erotinis grožio salonas nori pabrėžti moters grožį, kurio jokiais būdais negalima žaloti, kaip tai daro kai kurie asmenys. Norėtume, kad po kiekvieno apsilankymo pas mus, vyrams augtų pagarba priešingai lyčiai ir suvokimas, jog negali būti minčių apie rankos pakėlimą prieš Jus supantį grožį;

Visi žinome, kad vėžys – baisi pastarojo laikmečio liga, su kuria negalima žaisti. Savo erotiniu salonu norime pabrėžti svarbą išsaugoti natūralų moters grožį. Todėl kviečiame sveikai gyventi ir maitintis, periodiškai tikrintis nuo šios ligos, kad išvengtumėte liūdnų pasekmių. O kartu su Jumis, pastoviais mūsų klientais, mes galėsime sutvirtėti ir prisidėti prie krūties vėžio fondo bei taip paremti šios problemos ištiktas moteris.

Per daugiau nei mėnesį darbo laiko išryškėjo populiariausia Men‘s Dream salone teikiama paslauga - kirpimas su atpalaiduojančiu galvos masažu. Tikriausiai, kad ją renkasi norintys atsipalaiduoti po sunkaus darbo, pasimėgaut maloniais pojūčiais bei praleisti daugiau laiko išskirtinėje aplinkoje.

Šią paslaugą taip pat užsako dažniausiai su Dovanų Kuponu. Men‘s Dream Dovanų kuponas yra puiki idėja, jeigu nesugalvojate, kuo nustebinti savo bičiulį. Ir didelė tikimybė, kad tokios dovanos jis ar ji dar niekad iki tol nebus gavę.

Pabaigai keletas įdomesnių nutikimų iš salono gyvenimo vadovo lūpomis:

Turėjome keletą skambučių iš vyrų, kurie įsivaizdavo, kad mes esame eilinis salonėlis, kuriame vis dėlto gali gauti ir kažkokias papildomas paslaugas. Matyt, čia kultūra ir susiformavęs įprotis Lietuvoje. Suprantama, kad atsakymas į tokius klausimus visada yra neigiamas.

Kitas įdomus ir linksmas įvykis nutiko, kai vieno bernvakario metu vos neatkalbėjome būsimo jaunikio nuo vedybų, kurį bičiuliai paliko sukurti šventinę bernvakario šukuoseną.“

Taigi, jeigu mėgstate subtilias naujoves, Men‘s Dream erotinis grožio salonas - kaip tik ta vieta, kur kitą kartą galėtumėte atvykti kirptis.

Platesnę informaciją rasite: www.mensdream.lt

 
Komentarai (2)
Įdomus sumanymas, bet manau ne mūsų konservatyviai ir neišprususiai liaudžiai. Aš pats neičiau į tokį grožio saloną. Nori moters, tai ir ieškai, o ne kerpies ir stebi kaip koks iškrypėlis.
Labai patiko,fantastika siulau apsilankyti.
Naujas komentaras