Faktai apie seksą, kuriais sunku patikėti

c64661faec67f44865d574ca9e175e2de6271501.jpg
 
10 komentarai
Klausiate kas naujo sekso fronte? Štai! Pateikiame 9 faktus apie seksą, kuriais daugeliui sunku patikėti. Visi jie paremti tyrimais.

1. Kuo dažniau moteris nori mylėtis, tuo didesni reikalavimai partneriui

Atliktas tyrimas parodė, kad moterys, kurios nori dažnai mylėtis, labai kruopščiai renkasi partnerius. Jos pasirenka tik fiziškai labai patrauklius vyrus. Vyrai, priešingai nei moterys, ne tokie reiklūs: jei jie nori pasimylėti, partnerės išvaizda jiems nėra svarbiausia.

2. Vyrai, kurių žmonos uždirba daugiau, dažniau skundžiasi  erekcijos sutrikimais

Tyrimas, kuriame apklausta 200 000 susituokusių porų, parodė, kad vyrai, kurie uždirba šiek tiek mažiau nei jų žmonos, dažniau perka potenciją skatinančius vaistus.

3. Seksas ir alkoholis sutuoktiniams teikia daugiau laimės nei...vaikai

Tikrai sunku sutikti su šiuo teiginiu, tačiau Naujosios Zelandijos mokslininkai  atliko tyrimą, kurio tikslas buvo išsiaiškinti, kokia sutuoktinių bendra veikla teikia daugiausiai džiaugsmo. Porų buvo prašoma sudaryti  sąrašą (30 punktų), kuriame išdėstyti, kokia veikla teikia didžiausią pasitenkinimą, pradedant nuo labiausiai mėgstamos veiklos. Sąrašo viršuje puikavosi alkoholio vartojimas  ir seksas, o vaikų priežiūra užėmė tik penktą vietą.

4. Vyrai, kurie užsiima namų ruošos darbais, mylisi rečiau

Amerikos sociologai nustatė, kad vyrai, kurie atlieka namų ruošos darbus, mylisi rečiau. Tyrime dalyvavo 4500 porų, kurios dalijasi namų ruošos darbus per pusę, ir kurios didžiąją dalį visų namų ruošos darbų patiki vyrui ar žmonai. Porų buvo klausiama, kaip dažnai jie užsiima seksu, ir padarytos išvados, kad rečiausiai mylisi poros, kurios namų ruošos darbus patiki vyrams.

5. Ekonomistai ir verslininkai – geidžiamiausi partneriai

StudentBeans.com apklausė 5000 studenčių (iš 100 skirtingų universitetų). Apklausos tikslas  buvo išsiaiškinti, koks partneris studentėms atrodo geidžiamiausias. Dauguma jų atsakė, kad jis turėtų būti „Aukštas, plačių pečių, protingas verslininkas (arba ekonomistas)“.

6. Kelionės kartu gerina sekso kokybę

JAV kelionių organizacija užsakė tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti, ar kelionės kartu gali pagerinti sekso kokybę. Pasirodo, tikrai taip! 83 procentai kartu keliaujančių porų atsakė, kad yra patenkinti savo seksualiniu gyvenimu, tačiau tik 63 procentai kartu nekeliaujančių porų galėjo patvirtinti, kad jaučiasi patenkinti lytiniu gyvenimu. Manote, atsitiktinumas?

7. Ankstyvas lytinis gyvenimas vėliau gali privesti prie… alkoholizmo

Naujojoje Zelandijoje atliktas tyrimas parodė, kad jaunuoliai, anksti pradėję lytinį gyvenimą, vėliau labiau linkę įnikti į alkoholizmą ar narkotikus.

8. Seksas mažina galvos skausmą

Jei dėl galvos skausmo atsisakote mylėtis, darote didelę klaidą – seksas mažina galvos skausmą. JAV gydytojai patvirtino hipotezę, kad seksas gali įveikti galvos skausmą. Tyrime dalyvavo 1000 pacientų, dažnai besiskundžiančių galvos skausmais, ir 200 iš jų – migrena. Jiems išrašytas “receptas” – reguliariai mylėtis.  63 procentams pacientų galvos skausmai sumažėjo.

9. Lytinis aktas sudegina tik… 21 kaloriją

Vidutiniškai lytinis aktas trunka maždaug… 6 minutes, ir per tą laiką sudeginama 21 kalorija. Vis dėlto,  geriau nei nieko...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
Deja kai su vyru myliuosi nejaučiu jokio orgazmo. O kai pati save pasitenkinu tada jaučiu orgazmą
. Ką tai reiškia????
Jei jis smauko minimum 35 min įsivaizduoju kaip atrodo jo dešinė ranka :D ir aplamai gal jis neturi daugiau ką veikt?
LalaiLa gerai sove tau. Susirupink! Vienos klykia is malonumo, o tu klyki, kai tavo vyras baigia nepraejus 35 minutems? Taip ir myliesi chronometra apsiziojusi?xD
Pas mane seksas trunka maždaug pusvalandį
Nu niekam neidomu koks tavo tas vyras. Tai gal jis kitas dulkina kad negali greiciau baigt?? Arba tu jo gal nejaudini kad varo tave dvi valandas.
eikk tu sau koks tavo vyras eržilas??
Impotentus ir storulius apklause matyt.6 min - cia paaugliu seksas, kuriuos kamuoja prieslaikinis baigimas, slabakams. Von varyciau vyra jei tik 6min galetu. Mes su vyru nors jau 10m.laimingai susituoke, bet maziausia 35min mylimes, pakeiciam kokias 4 pozas, as patiriu bent 3 vaginalinius orgazmus. o, per 6 min ka cia galima patirti. Aciu dievui, kad per savo gyvenima su slabaku neteko myletis, nes frigide nepatyrusia niekad orgazmo tapciau tikrai. Tikras vyras moka suteikti orgazma, ilgai ir gerai pamyleti. Mano vyras istvermingas, pats nekencia greito sekso ir trumpiau nei per 35min.niekad nebaigtu net ir masturbuodamasis. Kokia laime, kad turiu tikra vyra, nes jei tureciau galinti tik 6min. ragai tokiam butu 100%
Aura, tai apšilk iki... akto :D
Tarkim vidutinis lytinis aktas sudegina tik 21 kalorija.. bet vienam uztaisui pagaminti vyras sunaudoja ~400 kaloriju..
Vidutinis aktas 6 minutės :D per tiek laiko net apšilt neįmanoma :D
Naujas komentaras