Faktai apie seksą, kurie bus ne tik įdomūs, bet ir naudingi

seksas-68146802.jpg
 
Kai kuriuos faktus tiesiog perskaitome ir...užmirštame. Žemiau pateiktą informaciją rekomenduojame įsidėmėti: pastaroji, kalbant apie meilės „frontą“, gali iš tiesų pasitarnauti.

Geras miegas – ne tik būtina sąlyga darbingumui užtikrinti. Viena iš „prevencinių“ priemonių, skirtų libido stiprinimui – 7-8 kokybiško miego valandos per parą. Tad, jei jaučiatės mieguisti, tą vakarą geriau atsispirti pagundai pasimylėti. Tinkamai pailsėkite, o kitą dieną į „darbus“ kibti galėsite su gerokai didesne jėga!


Tikime, jog buvusio partnerio nuotraukų savo miegamajame nebelaikote, tačiau apsidairykite, ar čia nėra kitų jo dovanotų smulkmenų? Gal pastarosios ir atrodo nereikšmingos, tačiau pats faktas lemia, jog tai gali pakenkti seksui su dabartine antrąja puse.


Raudona spalva miegamojo interjere dominuoti neturėtų, tačiau raudoni apatiniai – aksesuaras, varantis iš proto visus vyrus. Kartais tokia, atrodytų, elementari garderobo detalė gali turėti didelės įtakos kalbant apie išaugusį pasitenkinimą intymaus gyvenimo kokybe.


Kokybiška, kūnui maloni bei estetiška patalynė – elementas, svarbus kalbant apie pasitenkinimą seksu. Vadinasi, norint pasiekti aukščiausią kokybę erotinių žaidimų fronte, būtina mąstyti plačiai: galvoti apie kuo daugiau detalių, o ne vien „pliką“ sekso techniką.


Švaros ir natūralus kūno kvapas – bene stipriausiai vyrų uoslę veikiantis afrodiziakas. Kvepalų „voniomis“ galima mėgautis dienos metu, tuo tarpu, likus dviese, geriau nesislėpti už stiprių aromatų. Aišku, būna išimčių, ir žmones seksualiai jaudina būtent vienas ar kitas aromatas. 


Moteris, norinti padėti antrajai pusei atsipalaiduoti ir pilnavertiškai pailsėti, turėtų padovanoti...save. Kokybiškas seksas suteikia ne tik galimybę „išsikrauti“, bet ir atpalaiduoja bei suteikia pilnatvę.


Vyno taurė miegamajame padės atsipalaiduoti, tačiau didesnis alkoholio kiekis veiks neigiamai. Apsvaigę vyrai, užuot spinduliavę pro kraštus trykštančiu libido, nustoja tinkamai funkcionuoti tiek fiziškai, tiek emociškai: jie aptingsta, o ir „draugužis“, primityviai kalbant, dažnai tiesiog „nestovi“. 


Atrodo, nepasakėme nieko naujo, tačiau gerai pagalvokite, ar visus patarimus pritaikote priešingai? Jei ne, dar turite laiko pasitaisyti.  

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras