Faktai apie tantrinį seksą

 
Tantrinis seksas yra apaugęs mitais ir legendomis, kaip fantazijos šalis. Mūsų užduotis – suteikti jums daugiau informacijos, o jūsų – padaryti sprendimus patiems.

Norite prailginti seksą iki 15-20min? Privalote perskaityti knygą "Kaip prailginti seksą".

Faktas. Tantra gerina partnerių seksualinį gyvenimą.

Tantros praktikai išsiugdo absoliučią koncentraciją savo partneriui ir medituoja veikdamas kartu su juo ar ja (tai gali būti ir masažas, ir kiti bepasikartojantys veiksmai). Labiausiai paplitusi tantros technika – „švelnus prisilietimas“ (itališkai carezza).

Carezza vienu metu buvo laikoma pagyvenusiųjų žmonių sekso technika ir lytinio akto metu turi būti svarbus ne seksas, bet glamonės ir ypatingas dėmesys partneriui. Dabar carezza praktikuoja ir vyresni, ir jaunesni. Realiai taip vadinamas lėtas lytinis aktas, kai kiekviena minutė yra skirta partneriui, tuo tarpu įprasto sekso metu aistros viršūnėje galvojama tik apie savo patiriamą malonumą.

Abu partneriai dėmesingai stebi vienas kito reakciją, visi veiksmai vyksta atmerktomis akimis, idealiu atveju partneriai neatitraukdami žvilgsnio žiūri vienas į kitą viso lytinio akto metu. Specialistai teigia, kad taip užsiimant seksu, orgazmas trunka žymiai ilgiau, ir tiek moterys, tiek vyrai jaučia visai kitą orgazmo kokybę.

Faktas. Tantrą galima praktikuoti savarankiškai.

Ir tai gera žinia. Mažai kas norėtų viešose sporto salėse tarp mažai pažįstamų žmonių, demonstruoti, kaip atsiveria čakros ir prabunda  Kundalini. Jogos tantra, įjungiant ir seksualinį aspektą, galima užsiimti ir namuose, būnant dviese. Kitas reikalas, kad prieš tai reikia turėti atitinkamą fizinį ir psichologinį pasirengimą, pradedant raumenų pratampymu, kvėpavimo pratimais ir baziniu teoretiniu kursu.

Daryti tai geriausiai, kai vadovauja geras mokytojas jogos centre. Atminkite, kad renkantis mokytoją labai svarbu jūsų abiejų partnerių pojūčiai. Jei vienam ar kitam staiga kažkas pasirodys grubu, gašlu arba nepatiks – nereikėtų versti to daryti ir toliau. Geriau pabaigti paskaitą tuoj pat. Juk teoriją galima išmokti ir knygose.

Faktas. Tantra prailgina lytinį aktą.

Greitai pabaigia tie vyrai, kurie lovoje yra susirūpinę tik savimi. Dažniausiai jie, stengdamiesi pratęsti lytinį aktą, pradeda galvoti apie ką tik nori, išskyrus apie seksą: apie futbolą, politiką, mirties datą arba darbą. Fiziškai, žinoma, tai gali prailginti patį aktą, tačiau kalbant apie energetiką – ji tampa nieko verta. Tantros praktikai, pabaigę lytinį aktą, yra budrūs, linksmi, džiaugsmingi, ir netgi nesiruošia užknarkti užsisukę nuo savo partnerės.

Lytinis aktas yra ilginamas ne dėl koncentracijos į futbolą, o dėl koncentracijos į pačią partnerę, stebint jos reakciją ir atsitraukiant nuo pačio savęs.

Faktas. Tantra – tai meditacija.

Klasikinėje tantroje labai daug praktikuojama meditacija jantromis – tai tokie paveiksliukai-simboliai, kurie primena lytinius organus. Tokiu būdu tantros praktikai vizualizuoja moterišką arba vyrišką dievybę, kuriai lenkiasi. Pastebėtina, kad neotantroje, jei dievybė suvokiama ne kaip paveiksliukas, bet kaip reali moteris, susijaudinimui tai įtakos neturi.

Ir svarbiausiai – tai koncentracija ties ja arba juo. Iš šono tai gali atrodyti, kaip partnerio nužvelgimas, gėrėjimasis juo, o tai itin teigiamai veikia partnerio savivertę.

Dar viena meditacijos rūšis – judėjimas. Tai reguliariai kartojamų veiksmų serija – tai gali būti ir masažas arba frikcijų serija. Juokingiausia, kad jokio susijaudinimo gali ir neįvykti, tačiau pagal masažo kanonus, reguliarūs veiksmai po kurio laiko ramina. O štai jaudina veiksmų pokyčiai, kai pereinama prie kitų organų arba pakeičiami veiksmai.

Taigi, kai tantros praktikas atliekas jums masažą arba užsiima su jumis seksu, jūs galite ir užmigti. Ir tai yra gerai, kadangi prisižadinęs po tokių veiksmų, jausitės žymiai geriau nei po įprasto orgazmo.

Iš dalies faktas, iš dalies mitas. Tantra – tai magija.

Seksualine magija neotantrą galima vadinti tik tuo atveju, jei ji padeda sulaikyti partnerį arba partnerę ir turėti su juo nepamirštamus seksualinius santykius. Vis dėl to realiai jokia magija nevyksta – tai paprasčiausiai puikiai įvaldyta technika. Be to neotantra – tai tik viršutinis sluoksnis, kadangi tik neotantra turi ryšį su seksu.

Jei pakapstyti giliau – žvelgti į senovę, iš kur ir kilusi tikroji tantra, jokio sekso tradiciniu supratimu ten nerasite, tai bus visiškai mistiški dalykai, kuriuos jogai vadina „sąmonės būsenos pakeitimu“. Tokioje būsenoje net ir netreniruoti žmonės sugeba atlikti pačius sudėtingiausius fizinius pratimus.

Tuo tarpu savo vidinius išgyvenimus žodžiais nupasakoti yra sunku. Tie pasakojimai primena žmonių, išgyvenusių klinikinę mirtį, pasakojimus. Ir tie, ir kiti kalba, kad jautė laisvę ir ramybę, buvo įsitikinę, kad viskas bus gerai, viskas atsistos į savo vietas, vargas išnyks. Įdomu tai, kad nei klinikinės mirties atveju, nei tantros atveju, mokslas taip ir negali pateikti tikslaus paaiškinimo, kas gi vyksta iš tikrųjų. 

Norėdami visiems laikams atsikratyti Jus kamuojančios problemos, skubėkite įsigyti knygą "Kaip prailginti seksą". Ji laukia Jūsų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras