Geriausia diena seksui – ketvirtadienis

 
4 komentarai
Ar žinojote, jog seksui geriausia diena yra ketvirtadienis? Arba kad palankiausia meilę atrasti – trečiadienį? Jeigu ne, kviečiame susipažinti su nauju tyrimu apie tai, kam tinkamiausia kiekviena savaitės diena.

Beje, Londono ekonomikos mokyklos tyrėjai primena: kokia diena bebūtų, visada galima padaryti kažką, kad iš jos pasiimti daugiausia – tiek kalbant apie nuostabų seksą, tiek apie sėkmę darbe.

Taigi, pateikiame sąrašą, kam palankiausia kiekviena diena.

Pirmadienis - geriausia diena streso mažinimui

Raskite laiko atsipalaiduoti! Šią dieną 20 proc. didesnė tikimybė mirti nuo širdies smūgio. Galbūt dėl dažnam pasitaikančio alkoholio vartojimo savaitgalį, galbūt – dėl streso, jog vėl reikia grįžti į darbą...

Antradienis - geriausia diena puikiam darbų sąrašui

Šią dieną esame produktyviausi, didžiausia tikimybė, jog galime nemažai nuveikti. Anglijos Industrinės Visuomenės tyrimas byloja, jog savaitės pradžioje dominuoja „kairė“ smegenų pusė, tad laikas tinkamas rutinai, kasdieniams darbams.

Trečiadienis - geriausia diena meilės paieškoms, puiki diena prašymui padidinti atlyginimą

Tai – ideali diena pirmajam pasimatymui. Vieno tyrimo duomenimis, šią dieną susiporavo daugiau nei 40 procentų vienišių (tyrime dalyvavo 8000 žmonių). Jei viskas klojasi puikiai – turite dar dieną atokvėpio prieš ilgą penktadienio vakaro susitikimą, jei ne – galite planuoti vakarėlį su draugais ir nestresuoti dėl simpatijos.

Apklausus daugiau nei 1500 verslininkų paaiškėjo, jog nuolankiausi, sukalbamiausi dėl algos padidinimo jie būna būtent trečiadienį.

Ketvirtadienis - geriausia diena meilės žaidimams

Šiuo metu pakyla natūrali organizmo energija, o tai stimuliuoja ir lytinius hormonus – jie pasiekia maksimumą. Užsistatykite žadintuvą anksčiau ir dieną pradėkite karštu seksu! Testosteronas vyrams, estrogenas moterims ketvirtadienį beveik penkis kartus pakilęs nuo įprastos normos!

Penktadienis - geriausia diena mesti rūkyti, netinkama diena rimtiems sprendimams

Šią dieną žmonės būna kur kas valingesni! Juk metant rūkyti sunkiausia pradžia – pasiryžkite tam penktadienį ir savaitgalį bus lengviau išvengti pagundų!

Penktadienį dažniau būname išsiblaškę, sunkiau sekasi galvoti, tad sprendimų priėmimą verčiau atidėti.

Šeštadienis - geriausia diena... gimdyti

Statistiniai tyrimai byloja, jog šeštadienį gimę vaikai būna sėkmingesni. Beje, net šeši buvę Anglijos Ministrai Pirmininkai yra gimę šeštadienį!

Sekmadienis - geriausia diena pietums restorane

Tradicinių sekmadienio pietų ruošimas kelia daugiau įtampos, nepasitenkinimo ir streso nei apsilankymas pas odontologą – taip teigia penktadalis apklaustųjų. Taigi, nusimeskite šią naštą, išvenkite gaminimo, indų plovimo ir su visa šeima papietaukite ne namuose!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
,,Šeštadienis - geriausia diena... gimdyti'' nes kiekviena moteris renkasi diena, kada gimdys. ;DD
as esu gejus ir man patinka tokiam buti
Okis ;)
nu tai jau siandien mylesimes iki nukritimo ;) RUOSKIS, mielasis!
Naujas komentaras