Geros naujienos: seksui – niekada ne per vėlu!

 
1 komentaras
Mokslininkai, tiriantys 57-85 metų senjorus teigia, kad dauguma senolių su amžiumi seksui nesako ne.

Tyrimas, atliktas Nacionalinio nuomonės tyrimo centro Čikagos universitete, parodė, kad didžioji dauguma senjorų – seksualiai aktyvūs.

„Vyresnio amžiaus žmonės gali ir turi puoselėti aktyvų seksualinį gyvenimą, o įsivyravusi nuomonė, kad jie to nedaro – klaidingas visuomenės požiūris. Intymumo ir kontakto su kitu žmogumi poreikis su amžiumi niekur nedingsta“, - teigia dr. Dennisas Linas, psichoseksualinės medicinos programos vadovas.

Specialistai taip pat nustatė, jog vyresni vyrai buvo linkę mylėtis dažniau ir buvo atviresni nei panašaus amžiaus moterys.

Čikagos universiteto akušerijos ir ginekologijos profesorė Stacy Tessler Lindau, taip pat dirbusi su šiuo tyrimu, aiškino: „Moterys dažniausiai gyvena ilgiau nei jų sutuoktiniai. Vyrai yra linkę gyventi su savo žmonomis iki mirties. Taigi renkantis seksualinius parterius vyresniame amžiuje pasirinkimas moterims sumažėja“.

JB Bernsas, veikalo „Daryk tai arba pasenk anksti“ (ang. „Do It or Age Quickly“) autorius, pridėjo: „Nėra nė vienos priežasties, kodėl 80-mečiai vyrai ar moterys negalėtų mylėtis“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Meileje amziaus nera
Naujas komentaras