Gimdymas – įsimintinesnis už pirmąjį bučinį

 
Daug kas atsimena pirmąjį bučinį kaip gyvenimą keičiantį momentą, naujo etapo pradžią, tačiau toks supratimas gali pasirodyti esąs klaidingas po pirmojo vaiko gimimo.

Naujas britų tyrimas atskleidė, kad moterys į įsimintiniausių įvykių sąrašo viršų iškėlė pirmojo vaiko gimimą. Tuo tarpu pirmasis bučinys liko septintoje vietoje.

Tyrime, kuriame dalyvavo daugiau kaip 2000 žmonių iš visos Didžiosios Britanijos, buvo prašoma reitinguoti 15 pirmųjų kartų nuo gėrimo iki vidurio amžiaus krizės ir ties kiekvienu jų nurodyti amžių, kada tai nutiko.

Remiantis apklausa, vyrams pats įsimintiniausias įvykis buvo vestuvės.

Šis tyrimas taip pat patvirtino, kad paauglystė yra sunkiausias gyvenimo periodas, o laimingiausiais žmonės jaučiasi būdami dvidešimties.

Vėlyvieji paauglystės metai buvo išryškinti kaip sudėtingiausi – didžioji dauguma britų prarado nekaltybę 18-os, o dvidešimties – pirmą kartą patyrė nelaimingą meilę ir išsikraustė iš namų.

Vis dėlto, maždaug 54-erių, išgyvenus vidurio amžiaus krizę, kartu su išėjimu į pensiją ir pirmuoju vaikaičio apsilankymu, gyvenimas, rodos, gerėja.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras