Hipnozė gerina lytinius santykius!

 
Beiloro universiteto mokslininkai (Jungtinės valstijos) padarė išvadą, kad hipnozė gali pagerinti lytinę funkciją ir padidinti lytinį potraukį.

Mokslininkai tyrė 200 moterų po menopauzės, kurias per savaitę karštis pila 40 kartų ir daugiau. Šių karščio „priepuolių“, žinoma, pasitaiko ir lytinių santykių metu, todėl mokslininkai nusprendė pusei tyrime dalyvavusių moterų kas savaitę taikyti hipnozės terapiją (iš viso 5 kartus), o likusioms moterims taikė dėmesio kontrolės terapiją.

Hipnozės metu moterims buvo sakoma, kad jos vėsią dieną vaikšto po kalnus, o jų odą gaivina lietaus lašeliai. Mokslininkai teigia, kad toks įsivaizdavimas moterims iš tiesų padeda pajausti vėsą.

Po 5 savaičių, kai buvo baigta ir hipnozės, ir dėmesio kontrolės terapija, moterų buvo klausiama apie tai, ar lytiniai santykiai pagerėjo, ir kaip dažnai jas užplūsta karštis. Rezultatai parodė, kad 80% moterų, kurioms buvo taikoma hipnozė, lytiniai santykiai pagerėjo, ir 70% moterų karščio bangos užplūsdavo rečiau. Tuo tarpu tik 15% moterų , kurioms buvo taikoma dėmesio kontrolės terapija, lytiniai santykiai pagerėjo ir sumažėjo karščio bangų.

Taigi, kaip hipnozė gali pagerinti lytinius santykius? Seanso metu pacientai atsipalaiduoja (tam padeda gilus kvėpavimas), o po jo pacientams pavyksta geriau atsipalaiduoti ir valdyti stresą – o tai, reikia sutikti, lytiniams santykiams turi itin didelę reikšmę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras