Į ką spoksai, iškrypėli?

 
26 komentarai
“Į ką spoksai, iškrypėli?”…Visi mes, vyrai, buvome pagauti “nusikaltimo vietoje” – spoksantys į moteris. Leisk man perfrazuoti: visi mes buvom prigauti spoksantys į krūtis, papus ir t.t. (atleiskit, damos, už tokius žodžius). Tai nenugalimas potraukis! Kai tik vyrai pamato gražias krūtis, jie įjungia “patino” rėžimą ir spokso į jas tol, kol moteris numeta atgal patį baisiausią žvilgsnį, kokį tik galima įsivaizduoti.

Įsivaizduok: tu eini gatve ir pastebi neįtikėtiną brunetę, kuri keliauja kažkur su drauge. Ji dėvi juodą bikinį ir mini sijonėlį.

Tu tikrai neatsispirsi nespoksojęs, nes tai išties labai patrauklu. Taigi, ji artėja prie tavęs, o tu niekaip neįveiki geidulio spoksoti į tą tarpelį tarp jos krūtų… Spoksai, spoksai ir kokią pirmą frazę tu išgirsti iš jos lūpų? “Į ką spoksai, iškrypėli?”…

Tikriausiai, jei nesi pratęs prie tokių replikų, tu išrausi kaip sunokęs pomidoras, nes aplinkiniai viską girdės ir juoksis iš tavęs..

Gal tai nesąžininga. Gerai, pripažinkime, jog dažnai mes spoksome į krūtis per ilgai, kas verčia moteris jaustis nepatogiai. Tačiau tai nėra tikrieji mūsų ketinimai. Kaip ir buvo minėta, kartais jos (moterys) būna tokios įspūdingos, jog mes (vyrai) negalime atsispirti nespoksoję. Mes privalome pažiūrėti! O smagiausia tai, kad labai mažai moterų jaučiasi nepatogiai, kai joms žiūri į krūtis! Manai, jog jos šiaip sau perkasi marškinėlius su iškirptėm ir visokius įmantrias liemenėles?… Pagalvok dar kartą!

Taisyklė

Visi mes tai puikiausiai žinome – moterys dievina eiti į drabužių parduotuves. Jos perkasi tuos rūbus, kuriuose jos jaučiasi patogiai ir atrodo gražiai (ar bent jau taip jaučiasi). Ir kai kurios moterys mėgsta dėvėti kuo mažiau rūbų. Gal taip yra todėl, jog jos lengvai suprakaituoja, arba jos labai alergiškos tam tikroms medžiagoms? Nė velnio! Jos nori būti seksualios! Ir jos tikrai nori būti tiesiog seksualios, joms tikrai “nereikia” vyrų dėmesio, kuris tik patvirtintų jų seksualumą! Taip?

Moterys turi teisę dėvėti viską, ko jos nori (ačiū Dievui) ir niekas iš jų už tai nepersekios. Tačiau kai jos tampa seksualios, akivaizdžiai “užturbinamas” jų ego. Kaip manai, kokiu būdu jų ego gauna galios? Jos tiesiog traukia vyrus! Moteris nori jaustis geidžiama! Tad moterys, kurios dėvi pakeliamąsias liemenėles ir bliuzkutes su giliomis iškirptėm, neturi jokios teisės skųstis dėl vyrų spoksojimo į jų krūtis.

Be abejo, gilios iškirptės ir push-up liemenėlės dar nereiškia, jog moteris Tavęs nori! Seksualia apranga jos tiesiog nori pasakyti: “Ei, vyrai, žiūrėkit į mane! Aš esu graži ir seksuali…tačiau nedrįskit liesti…”. Nieko blogo tame nėra. Galų gale, tai jų pačių kūnai ir jos daro su jais, ką nori. Tačiau kodėl vyrai turi slėpti savo žvilgsnį, jeigu Dievas (ar gamta) apdovanojo mus rega ir galimybe mėgautis grožiu? Ar mes turime nusisukinėti, kai kyla mintys, jog mūsų žvilgsnis įžeis moterį? Aš manau, kad tikrai neturime! Jos žino, kuom rizikuoja ;).

Kai kitą kartą pamatysi gražią moterį su gilia iškirpte, nesuklysk ir nespoksok labai įkyriai. Subtilumas – sėkmės raktas. Žavėkis ja iš tolo, o kai ji prieis arti, gali naudoti 90 laipsnių taisyklę, t.y. pasukti galvą tik 90 laipsnių kampu ir jokiu būdu nesekti jos žvilgsniu kai jūs prasilenksite. Įkyrus spoksojimas į krūtis tikrai nepadės, jei norėsi, pvz. susipažinti arba pradėti normalų pokalbį.

O dar yra labai geras būdas pačiam privesti moteris pademonstruoti grožybes, tačiau tai reikalauja gero pasiruošimo ir gebėjimo suvaldyti savo akių instinktą spoksoti į krūtis. Receptas labai paprastas: ką bedarytum, nesvarbu kokio gilio jos iškirptė ir kokio dydžio jos krūtys – NEŽIŪRĖK ten! Tai gali tapti valios išbandymu/lavinimu ir labai linksmu užsiėmimu. TU pats pamatysi, kaip dažnai tavo žvilgsnis nukrypsta į moterų krūtis. O jeigu tu bendrausi su mergina, kuri turi tikrai įspūdingas krūtis ir visiškai nežiūrėsi ten, kur moteris pratusi gaudyti vyrų žvilgsnius? Jos galvoje pradės suktis įvairios mintys, patikėk… Drąsesnės moterys specialiai pritraukia dėmesį, pvz.: “kaip tau mano grandinėlė…bliuzkutė…pakabukas…įdegis…” ir t.t. Savaime suprantama, kad tu tuo pačiu patikrinsi ir jos “burbulius” (prisiminiau fantos reklamą). Taigi, pabandyk nežiūrėti į krūtis, kai bendrauji su moterimis. Pamatysi, koks bus rezultatas. Palieku šio eksperimento pasekmes nepaskelbtas, kad pats patirtum tai, ką patyriau aš…

Ir kas sakė, jog vyrai negali būti kiaulės ir džentelmenai tuo pačiu metu!?

Pirmyn!

P.S. Ir jeigu vis dėlto tave prigaus ir paklaus “Į ką spoksai, iškrypėli”, nemeluok ir sakyk tiesiai šviesiai: “Į tavo gražias krūtis, nes labai traukia akį ir tu pati tai puikiai žinai”…

 
Komentarai (26)
:)
Žiūrim į tai ką demonstruoja
jei jau yra i ka ziuret tai ir ziurim :)
/
/
/
.
mano galva, taip turi buti:man grazu, kai as galiu grozetis moterimi ir jai skirti demesio, visai nebutina tai pagarsinti.O JEI JI TAI PASTEBEJO- TAI TURETU BUTI JAI KAIP PRIPAZINIMAS.
manau iskirptes tam ir reikalingos, kad atkreipt vyru demesi
na taip..bet ziurima taip pat,kaip pateikiama krutine,,jei joje nera iskirptes tai nelabai ka ir iziuresi,,nebent su kukulius...kiekviena preke pateikta isvaisdziai traukia aki...
Visų Vyrų pirmasis dėmesys krypsta į priešingos lyties krūtis ir tai ne iškrypimas
katastrofa bus kai ten niekas nežiūrės...
heh geras nutikima dabar skaiciau straipsni ir prasisegiau palaidine:D kai mano vyras atsisuko i mane is karto akys nukrypo i krutine;D tada parodziau jam si straipsi ir sakau prigavau suveike suveike;D
tegu spokso..niekad taip nepasakyčiau:)))
"Į KĄ SPOKSAI, IŠKRYPĖLI?" I AKIS :D
Tik del vyru tokios iskirptes
:D
Kam toks straipsnis reikalingas?...
Kaip apsirengia tokia ir reakcija, vis tiek visos moterys rengiasi tik dėl vyru.
Gytis žodžiu moterys nežino kaip išsireikšti ir dalykas tame kad jos viską paneigs ar perdarys, persakys taip, kad nesudarytu negero įspudžio.
Nu gerai čia pasakyta gerai man patiko šitas straipsnis :D Werter galima prisikabinti jei tave pavadina iškrypėlių viešoje vietoje ir garsiai, nes tai tikrai rimtas dalykas, kaip pats jaustumeis?
To Sprendimas: nu tu cia pavarei seni :DDD ner LT tokiu morales istatymu.vat mergina tai tave paduotu i teisma uz persekiojima :)
Jei būčiau pavadintas "iškrypėliu" sekčiau iš paskos, tuo metu skambinčiau 112 ir praneščiau policijai, kad viešoje vietoje girdint pašaliniams buvo įžeista mano garbė ir orumas. Mielu noru parašyčiau pareiškimą policijai, o kai tai būtų užfiksuota ir žinoma įžeidusios merginos tapatybė kreipčiausi į teismą dėl kompensacijos už moralinę žalą.
Gera iskirptė.. :)
hm... sakoam, kuo moteris maziau apsirengusi - tuo vienisesne...
Ja, ir aš taip galvojau. Bet tai yra netiesa. Kartą paklausiau kolegės kodėl taip darot ir atsakymas: Ištikro moterys "dalinasi" savo grožybėm nes jos visos konkuruoja tarp kitų moterų, ne dėl vyrų, o dėl kitų moterų, jos jaučiasi gražesnės ne tada kai daug vyrų spokso, o kai daug moterų pavydi, kad spokso.
Naujas komentaras