Įdomūs faktai apie bučinius

 
Bučiniai – bene viena intymiausių meilės išraiškos formų, kuria mėgaujasi daugybė porų visame pasaulyje. Tačiau ar kada nors susimąstėte, jog šis procesas gali būti ne tik malonus, tačiau ir naudingas? Pateikiame keletą pačių įdomiausių ir, galbūt kitiems net keistų, faktų apie bučinius.

1. Bučiavimasis stiprina imunitetą. Vienas užsienyje publikuojamų medicininių žurnalų teigia, jog bučiavimasis ypač naudingas besilaukiančios moterims. Bučinių metu, seilėse išsiskyrusios medžiagos stiprina imunitetą ir apsaugo vaisių nuo galimų defektų ir apsigimimų. Nepaisant to, be minėtų pliusų, bučiniai ir kaip reikiant atpalaiduoja.

2. Bučiavimasis degina kalorijas. Bučiuojantis per minutę sudeginama net 2-6 kalorijos. Skaičius neįspūdingas, tačiau vis šis tas. Juk nieko nėra geriau nei mėgautis maloniais mylimojo bučiniais, o dar ir po truputį sudeginti nereikalingas kalorijas!

3. Stiprina veido raumenis. Sakysite, jog norėtųsi tvirtesnių ne tik veido, bet ir šlaunų ar kitų kūno vietų raumenų? Žinoma, apie idealų kūną svajoja kiekvienas, tačiau nereikia nukabinti nosies. Juk bučiuodamiesi stiprinate veido raumenis, todėl galėsite džiaugtis stangresne oda., kuri taps Jūsų pasididžiavimo šaltiniu.

4. Bučiuojantis atsipalaiduoja kūnas. Mokslininkai nustatė, kad bučiuojantis organizmas gamina daugiau tam tikro hormono, vadinamo oksitocinu, kurio dėka nuimama įtampa ir žmogus gali lengviau atsipalaiduoti. Todėl bučiuokitės kiek galima daugiau ir mėgaukitės vienas kito artumu.

5. 1999 metais pasiektas ilgiausiai trukusio bučinio rekordas. Pora iš Tel Avivo bučiavosi 30 valandų 45 minutes. 2000 metais šis rekordas buvo pagerintas - bučiavimasis truko net 30 valandų 59 minutes ir 27 sekundes.

6. Statistika byloja, kad vyras, kuris ryte prieš išeidamas į darbą, pabučiuoja savo mylimąją, prailgina savo gyvenimą 5 metais. Kadangi vyrų amžiaus vidurkis yra kur kas trumpesnis nei moterų - bučiavimasis jiems tikra į naudą.

7. Per visą savo gyvenimą vidutiniškai žmogus bučiuojasi dvi savaites, o tai tikrai ne trumpas laiko tarpas.

8. Kai kuriose pasaulio vietose draudžiama viešai bučiuotis, o už šio draudimo nepaisymą gali grėsti bauda. Pavyzdžiui Indianoje diskriminuojami ūsuoti vyrai: įstatymai jiems draudžia viešai bučiuotis. Tuo tarpu Konektikute sekmadieniais vyras negali bučiuoti savo žmonos. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras