Įdomūs faktai apie santykius: ar teko juos girdėti?

 
Interneto platybėse galima rasti daugybę keistų, bauginančių ar net šypsnį išspaudžiančių faktų apie žmones, santykius. Kitaip tariant tai temos, kuriomis galime kalbėti valandų valandas, tačiau vistiek nerasti atsakymo į taip rūpimą klausimą. Keletas įdomių faktų apie santykius, iš kurių tikrai pasisemsite nors trupinėlį išminties.

Skyrybos. Kaip bebūtų gaila tik 10% žmonių, nutraukę santuoką dėl trečiojo asmens, pasirodžiusio jų gyvenime su tuo žmogumi sukuria rimtus ir harmoningus santykius. Nors iš pirmo žvilgsnio skaičiai atrodo neįtikėtinai maži, tačiau tokia jau ta statistika, mielieji.

Ginčai. Ginčai su mylimuoju priverčia Jūsų širdį plakti 100 dūžių per minutę greičiu, dėl šios priežasties Jūs tiesiog nesugebate išgirsti, nesiklausote, ką antroji pusė Jums sako. Todėl ir kilusius konfliktus išspręsti pavyksta ne taip greitai kaip norėtųsi.

Išdavystė. Net 50% apklaustų vyrų teigia, kad išdavystės atveju geriau jaustųsi jei jų antroji pusė į kairę pasuktų ne su vyru, o moterimi.

Geidulingieji vyrai. Per dieną kiekvienas vyras vidutiniškai pamato 5 moteris, su kuriomis norėtų permiegoti. 

Draugai. Net 40% moterų teigia, jog išsiskirtų su antrąja puse, jei šis nepatiktų jos draugams.

Viena valanda. Būtent tiek laiko prireikia moteriai, kad nuspręstų ar nori su vaikinu/vyru nori eiti į antrąjį pasimatymą.

Trečiadienis. Statistika byloja, kad ši diena, anot 41% apklaustųjų – viena tinkamiausių dienų romantiškiems pasimatymams.

Atsisveikinimo bučiniai. Tyrimai teigia, kad vyrai, kurie pabučiuoja savo žmonas prieš išeidami darban, gali pasigirti didesniu atlyginimu nei tie, kurie taip nesielgia. Vyrai, nevengiantys demonstruoti prieraišumo yra stabilūs, veikia sistemingai, todėl didesnis jų atlyginimas taip pat neturėtų stebinti.

Meilė šokoladui. Tikriausiai teko girdėti, jog šokolade esančios medžiagos sukelia tokius pat pojūčius, jausmus, palaimos būseną kaip seksas su mylimu žmogumi.

Iškalba. Moterys per dieną ištaria bene 7000 tūkstančius žodžių, kai tuo metu vyrai pasakoti tik 2000.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras