Įdomūs faktai apie šuniuko pozą

mylejimosi-pozicija-suniukas-59dcc1cec632b.jpg
 
Greičiausiai visi yra girdėję (ar išbandę) šuniuko (angl. Doggy style) pozą. Apie šią pozą sklando daugybė istorijų ir mitų, kuriais galite tikėti arba ne. Vieni sako, kad ši poza žemina moteris, o kitiems ši poza atveria vartus į dar geresnį G taško stimuliavimą.

Kamasutroje ši poza vadinama visai kitaip

Kadangi ši poza primena gyvūnų sueitį, natūralu, kad ji pavadinta gyvūno garbei. Tačiau ne tik šunys taip sueina - nepamirškime ir arklių, žirafų, dramblių ir karvių. Būtent taip Kamasutroje pavadinta ši poza - karvės poza.

Greičiausiai padeda pasiekti orgazmą

Kai kurios moterys teigia, kad būtent šuniuko poza padeda pasiekti stiprų orgazmą, palyginus su kitomis pozomis. Kodėl? Priežastis labai paprasta - gilus įsiskverbimas, kurio dėka moteris gali pajusti greitesnį pasitenkinimą ir greičiau pasiekti orgazmą.

Tačiau tai nereiškia, kad absoliučiai visos moterys pasieks orgazmą tik šuniuko pozos metu. Įvairios sekso pozos ir eksperimentai leis pasiekti orgazmą daug greičiau. Todėl jei nepavyko iš pirmo karto, bandykite dar ir dar!

Ideali poza mažo penio savininkams

Ne visi vyrai gali džiaugtis turintys įspūdingo dydžio penius. Tačiau šuniuko pozai penio dydis visiškai nėra svarbus. Ši poza sumažina penio išslydimo riziką, todėl penis lieka makštyje ir leidžia netrukdomai mėgautis seksu.

Mėgstama muzikos kūrėjų

Pasak muzikos naujų puslapio Genius, dainų, kuriose apdainuojama šuniuko poza, yra daugiau nei 1600! 

Norite pavyzdžių? Paklausykite reperio 50 cent dainos "P.I.M.P.", The Bloodhound Gang dainos "The Bad Touch" ar Justino Moore’o kantri stiliaus dainos "Back That Thing Up", kur dainuoja apie seksą klėtyje.

Ieškomiausia amerikiečių sekso poza

Pasak tyrimo, kurį atliko AskMen.com, amerikiečiai daugiausiai kartų ieškojo šuniuko pozos Google paieškos sistemoje, palyginus su kitomis sekso pozomis. 

Kokios to priežastys? Galime tik spėlioti. Galbūt amerikiečiams ši poza yra tikras iššūkis, todėl teko ieškoti daugiau informacijos apie tai. O gal ši poza tiesiog ant bangos, todėl visi ieškojo ir kitų šios pozos variantų.

Viena iš pavojingiausių sekso pozų

Kaip daugelis žino, moteris viršuje yra pati pavojingiausia sekso poza dėl padidėjusios penio sužeidimo rizikos. Kampinaso universitetas (Brazilija) atliko vieną įdomų tyrimą ir išsiaiškino, kad 28 % vyrų, patekusių į priimamąjį po audringo sekso, teigė, kad jie mylėjosi šuniuko poza. Pirmoje vietoje - poza moteris viršuje, kuri 50 % vyrų baigėsi ne itin sėkmingai.

Tinka ne tik vaginalinei sueičiai…

… arba ne tik analinei sueičiai. 

Yra žmonių, kurie galvoja, kad šuniuko poza skirta tik analinei sueičiai. Kiti mano priešingai - šuniuko poza idealiai tinka tik vaginalinei sueičiai. 

Kurie teisūs? Ir tie, kas už vaginalinę ir analinę sueitis! Svarbiausia, tinkamai pasiruoškite (maloni aplinka, prezervatyvai, lubrikantas, kelios pagalvės) ir atsipalaiduokite.

Mėgstamiausia vyrų sekso poza

Pasak Women’s Health atlikto tyrimo, kuriame dalyvavo daugiau nei 800 vyrų, šuniuko poza buvo įvardinta kaip mėgstamiausia sekso poza. Kaip teigė vyrai, būtent ši poza padeda jų moterims greičiau pasiekti orgazmą, padeda daug giliau įsiskverbti bei dovanoja labai gerą vaizdą.

Tyrime antrą vietą užėmė moteris viršuje poza, o trečią - misionieriaus poza.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras