Įdomūs faktai apie varpą

 
4 komentarai
Pasitikrinkime žinias: ar žinote, kokiu tikslu kai kuriose šalyse apipjaustomos vyrų varpos? Ar varpa gali turėti kaulą? Kokią įtaką varpai gali turėti rūkymas?

Ar vyras gali sąmoningai kontroliuoti varpą?

Ne visada. Kartais erekcija įvyksta visiškai netinkamu metu, o kartais neįvyksta, kai to tikitės. Erekciją kontroliuoja nervų sistema, ir ji, deja, ne visada pavaldi protui. Erekcijai įtakos turi fiziologija (kraujotakos sistema, aplinkos dirgikliai, pavyzdžiui, šaltis, nervų pažeidimai ir t.t.)

Koks vidutinis varpos dydis?

Išsamiausius rezultatus paskelbė Weill Kornelio medicinos koledžo urologijos skyrius:

Vidutinis varpos ilgis (ne erekcijos būsenoje) 8,6 cm - 9,3 cm.

Vidutinis varpos ilgis (erekcijos būsenoje) 12,9 cm - 14,5 cm.

Vidutinis varpos galvutės perimetras - 8,8 cm - 10,0 cm.

Ar sekso metu varpa būna tiesi?

Ne, ji labiau primena bumerangą.

Ar varpa gali sulūžti?

Kartais gali susidaryti toks įspūdis, kai erekcijos būsenos varpą tenka užsigauti... Tačiau, kadangi varpoje nėra kaulų, sulūžti jokios tikimybės nėra. Vis dėlto, kai kurie žinduoliai, pavyzdžiui, šimpanzės, iš tiesų turi varpos kaulą.

Kodėl kai kuriose šalyse praktikuojamas apipjaustymas?

Tai dažniausiai daroma dėl religinių įsitikinimų, tačiau medikai pastebi, kad tai gali turėti teigiamą poveikį sveikatai. Ši  procedūra anksčiau buvo daroma tam, kad būtų galima išvengti šlapimo takų infekcijų. Buvo nustatyta, kad net 95 procentai vyrų, kurie kreipėsi į medikus dėl šlapimo takų infekcijų, buvo neapipjaustyti.

Ar rūkymas turi įtakos erekcijai?

Taip! Rūkymas siaurina kraujagysles, todėl blogėja kraujotaka. Tai, be abejo, turi įtakos erekcijai – kai varpa blogai aprūpinama krauju, vyrui sunku susijaudinti. Be to, kai kurie šaltiniai teigia, kad rūkymas gali patrumpinti ne tik gyvenimą, bet ir varpą (maždaug 1 centimetru)!

Kiek laiko trunka vyro orgazmas?

Maždaug 6 sekundes. Tai – visai trumpas laikas, palyginus su moterų orgazmu, kuris trunka apie 23 sekundes.

Kokia vidutinė lytinio akto trukmė?

Vokietijos mokslininkai nustatė, kad vidutiniškai lytinis aktas trunka 2 minutes 50 sekundžių, tačiau moterys šį laiką įvertina kaip ilgesnį – 5 minutes 30 sekundžių, tai juk gerai, ar ne?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
kakaip juokinga ;)
2,50 :D cia gal norejo parasyti 25.00 min.
kvaila
siuos faktus reiketu malalietkoms perskaityt, kurie pornuxu prisiziureje susikuria ivairius mitus ir stereotipus apie lytinius santykius.
Naujas komentaras