Įdomūs klausimai ir atsakymai apie seksą

 
1 komentaras
Už akių, kaip žinia, žmonės mielai pasakoja apie savo intymaus gyvenimo subtilumus ir noriai dalijasi savo gyvenimo patirtimi, o štai vizualinio kontakto metu gauti atvirų atsakymų į pikantiškus klausimus, nelabai įmanoma. Tačiau tam yra internetas, kuris leidžia sužinoti paslaptis, esančias už miegamojo durų...

Atsakinėti ar neatsakinėti į telefoninius skambučius sekso metu?

Pusė apklaustųjų moterų ir vyrų aiškiai pareiškė, kad niekas jų neatitrauks nuo mėgstamo užsiėmimo. Kita pusė respondentų mano, kad tai priklauso nuo daug ko... Ne nuo to, kas šiuo metu skambina, bet nuo to, kokioje stadijoje šiuo metu yra porelė. Preliudijos metu būna visko, taip pat ir telefoninių skambučių. O jei reikalas jau pačiame įkarštyje, adekvačiai reaguojama ir į skambinantįjį. Vargu, ar norima ir ar fiziškai įmanoma atsakinėti į klausimus kitame laido gale tokiu atsakingu metu.

Ar kada nors darėte savo antrajai pusei intymią šukuoseną?

Kai kurie mano, kad tai labai patrauklus ir netgi jaudinantis užsiėmimas. Tačiau, 41 proc. apklaustųjų moterų prisipažino, kad joms net nėra kilusi tokia mintis, ką jau kalbėti apie norus. 21 proc. apklaustųjų rizikuotų paimti į rankas skutimosi peiliuką ir skutimosi putas, norėdamos paeksperimentuoti su mylimojo giraite, o 6 proc. yra pasiryžusios prisiimti visą atsakomybę ir už partnerio barzdos skutimą.

Kalbant apie vyrus, beveik pusė apklaustųjų jau senokai su dideliu užsidegimu daro intymias šukuosenas savo draugėms, o 21 proc. yra kategoriškai prieš bet kokią intervenciją į mylimosios nuosavybę, net jei pati mergina nieko prieš tokią preliudiją ir neturi. Apie 3 proc. vyrų su malonumu skuta kojas savo merginoms.

Ar esate kada nors filmavę savo partnerį ir seksą su juo?

Laimingųjų, turinčių tokius vaizdo įrašus, yra 20 proc. vyrų ir 13 proc. moterų. Kaip taisyklė, tokie įrašai nėra perduodami iš rankų į rankas, o saugomi tamsiose vietose. Kartais, tiesa, atsitinka taip, kad įrašai prapuola: juos priglaudžia arba buvusios merginos, arba pavydūs draugai, kurie sužinojo apie tokių pikantiškų įrašų egzistavimą. Taip yra įvykę 7 proc. apklaustųjų.

Ar turėjote per parą daugiau nei vieną partnerį?

6 proc. vyrų ir moterų atsakė teigiamai, pridūrę, kad tai vyksta pastoviai, o keisti savo režimą ir grafiką artimiausioje ateityje jie nesiruošia. Moterys, reikia pastebėti, yra labiau nusiteikusios puritoniškai, nes 41 proc. pareiškė, kad niekada gyvenime neleistų sau tokio iškrypimo, 20 proc. prisipažino tai padarę vienąkart, pasigailėjo ir prisižadėjo daugiau to nekartoti. Kitos 20 proc. moterų karts nuo karto praktikuoja meilę trise. 35 proc. stipriosios lyties atstovų prisipažino, kad su malonumu sudalyvautų tokiame maratone, tik niekas nesiūlo. 23 proc. kategoriškai atsisakė nuo tokio pasiūlymo, suversdami visą kaltę nuovargiui, atsidavimui partnerei ir nesugebėjimu patenkinti kelias moteris iš karto.

Ar norėtumėte užsiimti seksu su žmogumi, kuris ryškiai vyresnis arba jaunesnis už jus?

5 proc. apklaustųjų moterų ir vyrų vieną kartą tai patyrė ir stipriai pasigailėjo. 32 proc. moterų ir 18 proc. vyrų mano, kad didelis amžiaus skirtumas tarp partnerių nieko gero lovoje nežada ir nieko gero nesuteiks. 28 proc. respondentų mano, kad plius-minus 15-20 metų – tai ne kliūtis tikriesiems mačo ir brandžioms moterims. Tačiau dauguma apklausoje dalyvavusių asmenų prisipažino, kad norėtų pabandyti „uždrausto vaisiaus“ su jauna lolita arba žilaplaukiu lovelasu.

Kaip jūs pranešate savo partneriui apie tai, kad norite užsiimti su ja ar juo seksu?

Kaip taisyklė, dauguma vyrų ir moterų nekalba apie tai, o daro viską, kad seksas įvyktų natūraliai, be jokių gudravimų ir gaudymų. 20 proc. vyrų ir 14 proc. moterų kalba apie savo norus tiesiai šviesiai. 20 proc. merginų ir 7 proc. jaunuolių yra pasirengę perimti iniciatyvą į savo rankas ir tiesa ar melu pasiekti savo, priverčiant savo auką užsiimti seksu. Kiti gi apklausos dalyviai yra linkę laukti savo partnerio „ypatingo kvietimo“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
po sekso praejus 5valandom as pabudau ir drebejau ime pykinti, mes su partneriu saugojomes prezervatyvu ir jis net nenuleido, ar gali buti,kad as nescia ar cia nuo streso?
Naujas komentaras