Indonezijoje jaunuolis vedė karvę

 
2 komentarai
Balio salą Indonezijoje sukrėtė absurdiškas skandalas. Jaunuolis, pagautas besantykiaujantis su karve, turėjo ją vesti.

Yeh Embang kaimelio Jembranoje gyventojai ryžių lauke netikėtai užtiko aštuoniolikmetį Ngurah Alit‘ą, užsiiminėjantį lytiniais santykiais su galviju. Vaikinas pripažino, kad yra zoofilas, tačiau tikino, kad karvę jis laikė jauna ir gražia moterimi, „mūmuojančia“ pagarbius komplimentus.

Kaimelio taryba nusprendė, kad po tokio įvykio būtina surengti Alit‘o ir žalmargės vestuves. Jos įvyko kitą dieną. Taip ir liko neaišku, ar jaunasis balietis ištarė reikšmingąjį „taip“, tačiau pagal keistas tradicijas kaimiečiai karvę prigirdė jūroje. Taip turėjo nutikti ir pačiam vaikinui, tačiau šis tebuvo išmaudytas vandenyje, o paskandinti tik jo rūbai.

Tuoktuves stebėjo šimtai vietinių, kurie, kartu, saugojo saviškį ir nuo fotoaparatų blyksčių bei žurnalistų. Alit‘o motiną ceremonijos metu buvo ištikusi isterija, o kiti šeimos nariai gainiojo neprašytus smalsuolius.

Vėliau Yeh Embang kaimo vadas Ida Bagus Legawa patvirtino, kad gyvenvietė „nusiplovė šią nuodėmę“.

Suaugusiems.lt, parengta pagal Thejakartaglobe.com 

 
Komentarai (2)
"...Vėliau Yeh Embang kaimo vadas Ida Bagus Legawa patvirtino, kad gyvenvietė „nusiplovė šią nuodėmę“ - čia tipo papjovė karvę ar paskandino ją? :D
Skelbiu jus vyru ir karve. "...Vėliau Yeh Embang kaimo vadas Ida Bagus Legawa patvirtino, kad gyvenvietė „nusiplovė šią nuodėmę“..." :]]
Naujas komentaras