Injekcija, padidinanti moters orgazmą!

 
2 komentarai
Dabar dailiosios lyties atstovės gali mėgautis patobulintais, stipresniais orgazmais! To „kaltininkės“ – kolageno injekcijos, padidinančios G-tašką ir taip dovanojančios didesnį malonumą stimuliacijos metu.

Tokia procedūra trunka vos 8 sekundes ir kainuoja... daugiau nei 3000 litų!Beje, tai neskausminga: suteikiama vadinamoji vietinė narkozė.

Kolageno pagalba paslaptingiausias moters kūno taškelis yra padidinamas ir šiek tiek pakeliamas. Taip tampa ne tik paprasčiau šią vietą rasti, tačiau taip pat padidina seksualinį pasitenkinimą: G taškas tampa jautresnis prisilietimams.

Pirmasis grožio centras, atliekantis šią procedūrą, yra Jungtinėje Karalystėje, Londone. Klinikos profesorius teigia, jog tokia paslauga atsirado dėl pastaruoju metu labai išaugusio poreikio.

„Mes paaiškiname visą procedūrą, pamokome klientus tyrinėti save, savo kūną. Moteris gali įsitaisyti patogioje lovoje mūsų klinikoje esančiame kambaryje ir atsipalaiduoti... Kai G-taškas būna surastas, naudodamiesi specialiu skėtikliu ir šviesele pradedame darbą“.

Kaip bebūtų, profesorius įspėja: „Maždaug 15 procentų moterų neturi G-taško“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Tai as iš Tu 15% kurios neturi G taško :D .
ko tik nesusigalvoja... neleisčiau nieko švikšti į savo šventąją vietelę po velnais...
Naujas komentaras