Internetinė erdvė: kaip sužavėti patinkantį asmenį?

 
Internetinėse pažinčių svetainėse mirga įvairiausio pobūdžio anketų, kurių savininkai siekia žūtbūt užmegzti naujas pažintis, o galbūt net susirasti antrąją pusę. Dauguma vyrų kuria eiliuotus, už širdies griebiančius meilės laiškus, bandydami atkreipti patinkančios merginos dėmesį, tačiau pastangos taip ir neduoda džiuginančių rezultatų. Kyla klausimas, kokios pagrindinės vyrų klaidos?

Profilio nuotrauka. Pernelyg daug nuogo kūno atskleidžiančios anketos nuotraukos tikrai nesužavės moterų, veikiau priešingai – jos akimirksniu susidarys neigiamą nuomonę apie jus. Manys, jog esate eilinis donžuanas, trokštantis vienos nakties sekso nuotykio ir nieko daugiau. Nesvarbu, kad tikrieji Jūsų ketinimai jos atžvilgiu ir būtų visai kitokie. Savimylos, kitaip tariant didžiuliai savo kūno garbintojai, nesudarys merginoms gero įspūdžio apie save.

Elektroninio laiško turinys. Internetinėje erdvėje žmonės gali radikaliai pakeisti savo asmenybę, sukurti norimą įspūdį kitiems ir taip atkreipti patinkančių asmenų dėmesį. Rašyti romantikos, gražių žodžių ir jausmingų frazių kupinus laiškus. Tačiau svarbiausia – jokių sekso pasiūlymų. Juos pasilaikykite vėlesniam laikui, kitu atveju tik išgąsdinsite merginą ir gerų rezultatų tikrai nepasieksite. Kitaip tariant – nesulauksite jokio atsakymo. Pirmųjų susirašinėjimų metu komplimentus taip pat žarstykite atsargiai,nebent jie būtų labai subtilūs ir be lašelio vulgarumo.

Nors šiomis dienomis internetinių pažinčių atžvilgiu vyrauja neigiamas nusistatymas, daugelis skeptiškai žiūri į tuos, kurie meilės ieško virtualioje erdvėje. Tačiau kai kuriems vis dėl to pasisekė atrasti širdžiai artimą sielą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras