Internetinės pažinčių svetainės: kas turi daugiau šansų sulaukti dėmesio?

internetines-pazintys-69036386.jpg
 
Artėjant didžiosioms metų šventėms, suvokimas, jog esi vienišas, smogia su didžiausia jėga. Internetinės pažinčių svetainės – viena iš galimų šios problemos sprendimų alternatyvų. Kai kam pasiseka rasti žmogų, su kuriuo puoselėjami rimti ateities planai, o kiti pasitenkina trumpalaikiais aistringais susitikimais. Kokie internetinių pažinčių portalo lankytojai sulaukia daugiausia dėmesio iš potencialių partnerių?

Tyrimo, skirto išryškinti patraukliausias pažinčių portalų lankytojų charakteristikas priešingos lyties atstovų akyse rezultatai liudija, jog vyrų bei moterų nuomonė ir šiuo klausimu kardinaliai skiriasi (neveltui vieni iš Marso, o kitos – iš Veneros, ar ne?). 
Daugiausia vyrų dėmesio sulaukia profiliai moterų, kurios:

 

  • yra ką tik „iškeptos“ pilnametės (amžius – legalus, o naivumas – begalinis...). Kuo vyresnė moteris, deja, tuo ir šansų mažiau. Jei žinutės sulaukia 60-metį perkopusi dama, tai – ženklas, jog susidomėjimą rodo rimtų ketinimų turintis partneris
  • vyrai, kaip žinia, prisibijo už save protingesnių moterų. Teoriškai intelektą liudija išsilavinimas (aišku, tai – atskiros diskusijos reikalaujanti tema), tad geidžiamiausios kandidatės internetinėje erdvėje – ne aukštesnį nei bakalauro laipsnį turinčios moterys.

Moterų vertinimo kriterijai, kuriais remiantis šios „atsijoja“ vyrus, yra visiškai kitokie:

 

  • geidžiamiausias „kąsnelis“ – 50-ečiai internautai. Aišku, neužtenka tik parodyti savo asmens dokumentą, bylojantį apie amžių – reikia spinduliuoti tuo viliojančiu, brandžiu seksualumu. Tuo tarpu vyresni vyrai, pasak tyrimo rezultatų, turi kur kas mažiau šansų sulaukti susidomėjimo kupinos žinutės iš potencialios partnerės.
  • Daugumai moterų seksualumas tiesiogiai siejasi su intelektu, tad, kuo aukštesnis vyro išsilavinimas, tuo patrauklesnis kandidatas šis atrodo (aišku, neužtenka anketoje įrašyti atitinkamo išsilavinimo – būtina šį pateisinti atitinkamu bendravimo stiliumi).

Tyrimą apibendrinančios išvados nustebinti neturėtų: tiek vyrai, tiek moterys ieškodami partnerio internetinėje erdvėje, pirmenybę teikia patraukliam bei savo „lygio“ asmeniui. Rekomenduojama „nešokti aukščiai bambos“ ir nerodyti dėmesio akivaizdžiai skirtingai asmenybei: rizikuojate nusivilti ar ne prarasti progą sutikti sau skirtą partnerį. Beje, rašydami pirmąją žinutę, neviršykite 40-50 žodžių: toks teksto ilgis optimalus, jog sugebėtumėte tinkamai pristatyti, bet nepasirodytumėte pernelyg įkyrus. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras