Intymių santykių priešas, kas jis?

lova-77350531.jpg
 
Nyderlandų mokslininkai atliko tyrimą, kuris atskleidė, kad šiuolaikinės technologijos - išmanieji telefonai, gali labai pakenkti intymiems santykiams.

Šie išmanūs daikčiukai, o taip pat ir tabletės yra rimtas intymių santykių priešas. 

Nyderlandų specialistai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 3000 žmonių nuo 25 iki 34 metų. Kaip atskleidė apklausa, vienais didžiausių sekso priešų, respondentai įvardino - telefonus ir tabletes nuo nemigos. Apklaustieji prisipažįsta, kad intymias jų akimirkas neretai sugadina skambutis, ar sms žinutė. Tačiau nebūtina trukdyti iš šalies, kad ponas išmanusis sugadintų lovos reikalus. Dauguma apklaustųjų prisipažino, kad vietoj intymaus bendravimo jie dažniau renkasi naršymą internete, susirašinėjimą su draugais socialiniuose tinkluose. Šiek tiek daugiau nei 50% respondentų atskleidė, kad jie nenustoja maigyti šio daikčiuko net tada, kai partneris ar partnerė guli šalia. Ne mažiau įdomius faktus atskleidė ir amerikiečių statistinė apklausa. Pasirodo, jog kas dešimtas amerikietis naudojasi išmaniuoju mylintis. 

Seksologai pašiurpę tokiais tyrimo rezultatais, todėl primygtiniai pataria nesinaudoti šiuo prietaisu miegamajame ir įspėja, jog visa tai veda prie impotencijos. Antrąjį intymių santykių priešą – tabletes nuo nemigos, specialistai taip pat sieja su besaikiu technologijų naudojimu ir savęs išsekinimu.

Būti išmaniems svarbu, tačiau nepamirškite tokiais būti ir lovoje su partneriu!

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras