Intymumas ir spalvos

 
4 komentarai
Tikriausiai intuityviai nujaučiate spalvų ir emocijų sąsajas. Ar kada pagalvojote, kad tai, kokiai spalvai teikiate pirmenybę, gali pasufleruoti, kokį seksą mėgstate ir apibūdinti, kaip elgiatės lovoje?

Atsakymai – apačioje.

Balta

Dėl baltos spalvos pakvaišę žmonės dažnai laiko seksą nešvankybe. Jie yra puritoniški, dažniausiai būna susikaustę. Prancūziški bučiniai ar mylėjimasis šviesoje – jiems uždrausta. Baltą spalvą dievinančios moterys lovoje mėgsta visiškai nusirengti, o vyrai – neabejotinai eis po dušu ir prieš, ir po sekso.

Violetinė

Violetinei spalvai pirmenybę teikiantys žmonės nemėgsta šurmulio ir didelio judėjimo sekso metu. Dauguma atvejų moterims labai rūpi, kad nesusigadintų makiažas ir šukuosena. Vyrai dažniausiai į seksą žiūri praktiškai. Violetinę spalvą mėgstantiems vyrams labiau rūpi jų pačių, o ne kieno nors kito pasitenkinimas.

Juoda

Juodos spalvos mėgėjai yra linkę į mazochizmą ar sadizmą ir mėgsta iškrypėlišką seksą. Policijos psichologai teigia, kad dauguma prievartautojų pirmenybę teikia juodai spalvai. Jų seksualinis elgesys stipriai priklauso nuo nuotaikos.

Žalia

Žalios spalvos mėgėjai mylėdamiesi yra tarsi nekalti ir neprityrę. Žalią spalvą mėgstančios moterys visą gyvenimą lovoje elgiasi tarsi nekaltos mergaitės. Vyrai nėra labai aistringi meilužiai, jie išlieka švelnūs, tačiau yra labai patikimi ir ištikimi.

Rožinė

Šios spalvos mėgėjai pasižymi nesubrendimu. Moterys dažnai erzina ir žada daugiau negu jos nori duoti. Kartais tai gali virsti į moteriškumo demonstravimą vien dėl to, kad jos slapčia griežia dantį ant vyrų. Didžioji dalis moterų tiesiog didžiuojasi pilnomis rožinės spalvos apatinių spintomis. Vyrai, mėgstantys rožinę spalvą, yra dabitos ir puošeivos. Priklausomybė nuo rožinės spalvos atskleidžia švaistūniškumą.

Oranžinė

Oranžinę spalvą mėgstantys meilužiai turi lakią fantaziją. Seksas jiems – kaip filmas ar spektaklis, kuriame jie yra pagrindiniais veikėjais. Jie mėgsta glamones. Tokie žmonės pirmenybę teikia apkabinimams, sūpavimams, pasiglostymams ir švelnių žodžių šnabždėjimui. Oranžinės spalvos mėgėjai dažniausiai turi problemų pasiekiant orgazmą, bet, iš esmės, orgazmas yra vienintelis dalykas, ko jiems reikia iš sekso.

Ruda

Rudos spalvos mėgėjai – romantikai. Mylėtis jiems reikia ypatingos aplinkos ir atmosferos. Tokie žmonės yra jautrūs, todėl juos lengva įžeisti šiurkščiais žodžiais.

Pilka

Pirmenybė pilkai spalvai atskleidžia neapsisprendimą. Pilkos spalvos mėgėjus sunku sudominti ir sujaudinti. Tokiems vyrams seksas – tai tik atsipalaidavimo ir įtampos sumažinimo būdas. Moterys dažniausiai seksu nesimėgauja. Tokio tipo žmonės dažniausiai nepasiekia orgazmo ir retai mėgaujasi seksu.

Mėlyna

Mėlynos spalvos mėgėjai dažniausiai yra nuostabūs meilužiai. Jie vertina partnerio norus ir poreikius, yra nuoširdūs ir jautrūs. Jie mėgaujasi seksu, laiko tai menu. Mėlyną spalvą mėgstantys vyrai yra labai dėmesingi meilužiai. Tokie žmonės mėgaujasi preliudija, aktu ir rezultatu. Jie būtų geriausi partneriai santuokoje – visuomet malonūs, išklausantys ir niekada nesiekiantys nieko kito.

Geltona

Jei jums patinka geltona spalva, vadinasi jūs galite prisitaikyti prie partnerio labiau nei bet kas kitas. Daugybė homoseksualų tvirtina, kad geltona yra jų mėgstamiausia spalva. Žinoma, potraukis šiai spalvai nebūtinai reiškia seksualinę orientaciją. Tai gali reikšti, kad žmogus yra linkęs prisitaikyti prie partnerio norų bei troškimų ir yra linkę būti pasyviais.

Raudona

Tie, kuriems patinka raudona spalva, dažniausiai yra pašėlę ir karšti meilužiai. Tokie žmonės lengvai susijaudina ir mėgaujasi skirtingomis sekso rūšimis. Nuo raudonos spalvos priklausomi žmonės gali mylėtis valandų valandas. Jei nutinka taip, kad susitinka du raudoną spalvą mylintys žmonės, jie gali sumušti daugybę sekso rekordų ir surengti tikrą orgiją. Šio tipo žmonės yra atviri eksperimentams, kurie suteikia jų intymiam gyvenimui šviežumo. Pavyzdžiui, sekso žaisliukai kaip dildo, vibratoriai, ar analiniai žaisliukai – tai tik pradžia. Jie taip pat gali būti linkę į agresiją, todėl kai kuriuos kitų tipų žmones tai gali gąsdinti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
nesąmonė. mėgstamiausia spalva juoda, bet seksą mėgstu švelnų...
ka man dulkenti nesupratau
O dabar visi iseinam i lauka ir x.u.j.e.j.i.m dauguma apsirenge juodai, net musu seimunai apsirenge juodai!!! Aaaaaaaaaa visur prievartautojai!!! Sadomazochistai!!! Autore, nejaugi manai jei man nepatinka/netinka moteriskos(rozines ruzavos geltonos) spalvos tai as jau turiu polinki i sadomazoxizma? :D
Nu nzn ar cia tiesa,nebent dar neatradau savo mazohistines puses :D
Naujas komentaras