Intymūs moteriški vėrimai. Viskas ką turite žinoti

Z6BE57BOMVCJ7IBUSWLAPZCYPM.jpg
 
Intymių vietų vėrimui turite ne tik pasiryžti, bet tai reikalauja ir daugiau dėmesio, rūpesčio ir kruopštesnio informacijos rinkimo, nei įprasti vėrimai. Laimei, paklausėme profesionalo, kuris atsakys į visus jus dominančius klausimus apie moterų intymius vėrimus.

Yra daug skirtingų klitorinių vėrimų

Pats terminas „klitorio pirsingas“ yra gana klaidingas, nes tikrieji klitorio audinių vėrimai yra labai reti. Tačiau, klitorį gaubiančios odos vėrimai yra labai populiarūs. O todėl, kad nėra dviejų vienodų vulvų, šių vėrimų vieta yra labai individuali ir priklauso nuo anatomijos. Rekomenduojame apsilankyti pas profesionalą, kuris padės tinkamai pasirinkti vėrimo vietą.

Ir anatomija čia dar ne viskas

Gali būti, jog pagal anatomiją jums tiks vienas vėrimas, tačiau, jei jūsų klitoris ypač jautrus, tai gali jums netikti. Reikia viską išsakyti profesionalui, tik tada jis galės parinkti tai, kas geriausiai tiks jums.

Susiraskite vėrimo meistrą, kuris specializuojasi intymiuose vėrimuose

Labai svarbu gerai paieškoti ir susirasti tinkamą meistrą. Salonas turi būti švarus, naudojami įrankiai ir adatos vienkartiniai arba sterilūs.

Jei tinkamai prižiūrėsite, infekcijos išvengsite

Lytinių organų vėrimai neturi didelės rizikos infekcijai dėl kelių priežasčių. Visų pirma, sritis gerai apsaugota drabužiais, antra – tai nėra ta vieta, kurią liesime apie tai negalvojant. Ir nors nėra atlikti jokie moksliniai tyrimai susiję su lytinių organų pirsingo gijimu, yra padaryti keli atskiri tyrimai, kurių metu patvirtinta, jog gleivinės sritys sugyja greičiau nei įprasta oda.

Aptempti, prilaikantys drabužiai padės greičiau sugyti

Aptempti, prilaikantys, bet ne veržiantys drabužiai puikiai tiks gijimo laikotarpiui, o sijonai neleis dirginti. Taip pat tiks tamprios ir elastingos medvilninės kelnės, jos tiks geriau nei tradiciniai džinsai. Nešiodama apatinius užtikrinsite, jog auskaras liks vietoje ir taip išvengsite traumų ir sudirginimo. Apatiniai taip pat sukurs papildomą barjerą nuo aplinkos mikrobų.

Turėsite naudoti prezervatyvą sekso metu gijimo laikotarpiu

Be išimčių. Net jei palaikote monogaminius santykius, vis tiek turėsite elgtis švelniai, o seksas bus saugesnis naudojant barjerinę kontracepciją. Taip pat turėtumėte neliesti vėrimo vietos nešvariais pirštais, nesimaudyti baseine, ežere, džakuzi ir kitose viešose maudynių vietose. Ir taip pat neužsiimkite nesaugiu seksu vandenyje taip pat.

Gali prireikti nešioti dieninius įklotus keletą dienų po vėrimo

Galite jausti patinimą ar kraujavimą keletą dienų po vėrimo, todėl papildoma apsauga bus naudinga. Intymūs vėrimai gyja iki 8 savaičių.

Deja, vyrai turi didesnį intymių vietų vėrimo pasirinkimą

Nors vyrų intymūs vėrimai gali būti panašūs į moterų, vyrai turi didesnes pasirinkimo galimybės. Tačiau, net jei jie ir turi didesnį pasirinkimą, vyrų intymūs vėrimai gyja ilgiau. Vyrų lytiniai organai yra didesni, todėl kai kurie vėrimai gyja ilgiau, nei moteriški (iki 9 mėnesių).

Jei auskarą išsiimsite, skylutė užsitrauks labai greitai

Intymūs vėrimai linkę susitraukti ar užsitraukti ypač greitai. Jei jums patinka auskaras, neišimkite jo. 

Moterys veriasi auskarus intymiose vietose dėl įvairiausių priežasčių

95% moterų pasiryžta intymiam vėrimui dėl galimybės padidinti seksualinį malonumą, kitoms tai padidina pasitikėjimą savimi, dar kitoms padeda priimti savo kūną iš naujo po ligos, prievartos, gimdymo ar kitokių traumų.

Taip, tinkamai atliktas klitorinis vėrimas gali padidinti seksualinį malonumą

Jei oda dengia jūsų klitorį, tačiau mėgstate tiesioginę klitorinę stimuliaciją, tada jūs arba jūsų partneris turėsite kilstelėti dengiančią odą. Tačiau, jei įsiversite auskarą į tinkamą vietą ir jis tiesiogiai lies klitorį, tada patirsite tiesioginę klitorio stimuliaciją, kai akto metu bus trintis į tą sritį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras