Iš nimfomanės gniaužtų ištrūkęs vyras apsiverkė po 36 val. lytinio akto!

 
1 komentaras
Vokietijoje, Miunchene policijos pareigūnai aptiko gatvėje kūkčiojantį vyrą, kuris teigė susipažinęs vienos nakties nuotykiui su moterimi, kuri iš jo pareikalavo per daug. Afrikietis buvo rastas apsiašarojęs netoli moters buto po 36 valandas trukusio lytinio akto.

„Susipažinau su ja autobuse. Ji pasikvietė mane į svečius. O varge, tai buvo klaiku! Dabar negaliu net vaikščioti. Prašau padėkite man“, - taip policijos pareigūnams skundėsi išvargintas vyrukas.

Manoma, kad vyriškis yra paskutinė Vokietijoje žinomos nimfomanės, kuri jau kartą buvo suimta už tai kad privertė vyrą mylėtis su ja 8 kartus, auka.

Jos pirmoji auka buvo Dieter Schultz, su kuriuo nimfomanė užsirakino pas save namuose. 43 metų vyras tąkart susipažino su moterimi bare, Miunchene. Pora vėliau nuėjo į moters namus, kur mylėjosi 6 kartus ir galiausiai jai paprašius dar kartą, vyras atsisakė. Kadangi moteris neigiamo atsakymo nepriėmė ir reikalavo iš jo daugiau, vyriškis buvo priverstas imtis drastiškų veiksmų.

Pusnuogis vyriškis buvo pastebėtas pas ją balkone verkiantis ir besišaukiantis pagalbos.
Ponas Schulcas balkone šaukė: „Padėkite man, ji bando mane nužudyti seksu. Aš negaliu iš čia ištrūkti.“
Kai policijos pareigūnai atvažiavo į moters namus, ji netgi juos bandė įsivilioti į lovą. 47 metų moteris šiuo metu yra ligoninėje, kur yra tiriama jos psichikos būklė.

 

 
Komentarai (1)
tai ka cia po viena zvejoja,va kokius 5 iskart pakabintu tai niekas neliktu verkti-butu pats tas moteriskei :)
Naujas komentaras