Išbandykite patys: daržovės, stimuliuojančios potenciją

5802877.jpeg
 
Pajėgumas lovoje svarbu tiek jai, tiek jam: vienu atveju dėl savanaudiško noro patirti malonumą, kitu - ir dėl savojo ego. Potencija priklauso nuo prigimtinio vyro seksualumo, amžiaus, šalia esančios moters išradingumo jaudinant partnerį bei daugelio kitų individualių veiksnių.

Nemažai vyrų, susivilioję daug žadančiais pasiūlymais ar tiesiog griebdamiesi paskutinio šiaudo, išbando cheminius preparatus, skirtus potencijos stiprinimui. Natūralios gyvensenos propaguotojai, kritiškai žvelgdami į pastarųjų sudėtį, siūlo apsidairyti aplinkui: kam nuodyti organizmą neaiškios kilmės medžiagomis, jei seksualinį pajėgumą puoselėti galima daržovėmis bei prieskoniais, augančiais čia pat, lietuviškame darže? 


Ar kada nors, valgydami šias daržoves, susimąstėte, jog lepinate ne tik skonio receptorius, bet stiprinate ir savąjį „draugužį“?


Česnakas. Juokaujama, jog, suvalgius česnako, apie bučinius galėsi tik pasvajoti. Visai ne! Šis šakniavaisis – stiprus afrodiziakas, kurio stebuklingos galios buvo žinomos dar ankstyvųjų civilizacijų laikais.


Krapai. Vaiskiai žalia krapo spalva slepia tikrą seksualumo „bombą“. Tiesa, norint pajusti efektą, naudoti šio kaip prieskonio patiekalams paskaninti neužtenka: rekomenduojama gerti krapų nuovirą ar arbatą.


Krienai. Pažodinis krieno pavadinimas iš anglų kalbos – „arklio šaknis“. Jei mintyse kyla ne itin padorios asociacijos, esate visiškai teisūs. Šio šakniavaisio sudėtinės medžiagos aktyvina kraujotaką bei didiną psichologinį susijaudinimą: ar bereikia geresnių sąlygų audringos nakties scenarijui?


Morkos. Daržovė, nešvankiuose anekdotuose bandoma „suporuoti“ su išdykusiomis vienuolėmis, iš tiesų turi nepadorų oranžinį atspalvį...Morkos yra skirtos kraujo kokybei  bei bendrai savijautai gerinti. Natūralu, jog gera sveikata – būtinas pagrindas kokybiškam seksualiniam gyvenimui. Teigiama, jog reguliariai geriamos morkų sultys gali padėti pagerinti suprastėjusį seksualinį apetitą bei padidinti ištvermę meilės žaidimų fronte.


Salierai. Morkų bei salierų salotos – vienas stipriausių afrodiziakų kokteilių. Salieras, kaip daržovė, gerinanti potenciją bei didinanti seksualinį susijaudinimą, buvo atrasta jau senovės Romoje. Šis buvo tiekiamas ant vestuvių puotos stalo bei kabinamas virš jaunavedžių lovos, kurie, kaip galima numanyti, pirmąją naktį skirdavo tikrai ne saldžiam miegui.


Svogūnas. Ar žinojote, jog vienas iš daugelio draudimų gūdžiais viduramžių laikas buvo svogūnų „ištrėmimas“ iš vienuolynų? Pastaruosiuose gausu vitaminų, teigiamai veikiančių ne tik imunitetą ar išvaizdą, bet ir lytinę funkciją.


Naivu tikėtis, jog, sugraužus morką ar suvalgius porciją keptos duonos su česnaku, įvyks momentinė erekcija ar nustebins iki šiol neregėta ištvermė. Tačiau kodėl nepabandžius? Juolab, jog minėtuose augaluose yra aibė organizmui naudingų medžiagų, neabejotinai atnešiančių vienokią ar kitokią naudą. Ir, svarbiausia, jokios rizikos, priešingai nei vartojant neaiškius cheminius papildus. 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras