Išpažintis: „Miegojau su 5000 vyrų“

 
22 komentarai
Ar įmanoma jaunai moteriai permiegoti su 5 tūkst. skirtingų vyrų per devynerius metus? Pasirodo, kad tai visai nesudėtinga.

Britei Nikki Lee šiuo metu yra 25 metai, tačiau jauna moteris gali pasigirti tuo, kuo negalėtų greičiausiai nė viena kita tokio paties amžiaus. Jos lovos partnerių sąraše – 5 tūkst. įrašų.

Šešiolikos nekaltybę praradusi Nikki pasakojo, jog pirmąją savo gyvenimo naktį su vyru supratusi, kokioje gyvenimo srityje iš tikrųjų turi talentų. Jaunoji seksomanė prisiminė, jog praėjus vos porai savaičių po pirmųjų lytinių santykių, jį pradėjo visus vyrus, su kuriais turėjo intymų ryšį, žymėtis užrašų knygelėje. „Jau tada labai didžiavausi savimi ir bijojau, jog taip šauniai įsivažiavusi, vieną dieną galiu pamesti šį savo taką. Paauglystėje kiekviena mano naktis su vyru vis įrodydavo, kad esu pranašesnė už kitas moteris“, - kalbėjo gydytojos profesiją turinti, o laisvalaikiu modeliu dirbanti Lee.

Sulaukusi pilnametystės, savo užrašų knygelėje ji turėjo 800 įrašų, o būdama 21 – net 2289. Svarbu paminėti ir tai, kad britė nė karto nebuvo su tuo pačiu partneriu į lovą atsigulusi antrą kartą. Vidutiniškai per dieną Nikki pasimyli su dviem skirtingais vyrais, tačiau būta ir tokių situacijų, kai, pavyzdžiui, per vienas atostogas Ibizoje, permiegojo su keturiais. Moteris pridūrė, kad kasmet leidžiasi į sekso atostogas, kuriose atsiduoda vien tik intymiems malonumais. „Tada myliuosi su vyrais naktiniuose klubuose, paplūdimiuose ar viešbučio balkonuose. Apskritai mėgstu ekstremalumą. Net ir kasdienėse situacijose meilei atsiduodu tokiose vietose, kaip kino teatrai, parkai, alėjos ar diskotekos“ , - atviravo britė, visada savo užrašų knygelėje žvaigždute pasižyminti įsimintiniausias sueitis.

Nikki pripažįsta, kad yra priklausoma nuo sekso, tačiau piktinasi, kai artimieji siūlo apsilankyti pas psichologą. „Na ir kas, kad turiu priklausomybę nuo lovos malonumų, tačiau tuo mėgaujuosi ir nenoriu, kad kiti mane keiktų. Visada stengiuosi, kad toks gyvenimo būdas nekenktų nei kitiems, nei man pačiai. Niekada nemiegu su vyrais, kurie jau kažkam priklauso, bei visada naudojuosi apsisaugojimo priemonėmis. Nuolatos lankausi pas specialistus ir rūpinuosi, kad tai, ką darau, nebūtų žalinga mano sveikatai“, - pasakojo moteris.

Santykių ekspertai tokį Nikki elgesį vertina neigiamai. Jie sako, kad techniškai permiegoti su tokiu skaičiumi vyru yra įmanoma, tačiau tai kelia labai didelį emocinį pavojų. Anot specialistų, jausmų atmetimas ir miegojimas su nepažįstamaisiais gali padaryti nepataisomą psichologinę žalą.

Suaugusiems.lt, nuotraukos iš Dailymail.co.uk 

 
Komentarai (22)
Puse vyru tikrai turejo antrasias puses,zmonas jei ne daugiau kazkodel manau.. :D
Daugiau tokiu :)
Kaip galima taip stipriai pasileisti? :D suprantu pasakytu su 15 permiegojo da da , bet 5k niekur arti tokios neiciau...
kulka kakton
tikriausiai as i ta 5000 netapuoliau:S
Noreciau, kad mano ir jos keliai susikirstu :D
to "ne toks": Tu ziopli skaitai kas parasyta? Nuadoja apsisaugojimo priemones, apie koki aids cia nusisneki.
Kiekvieno zmogaus pasirinkimas yra jo laisve. Siuo atveju pasirinkimas ir ateitis yra aiski. 5001-asis, o gal 10000-asis visgi "ikis" gerbiamajai AIDS ar dar koki kita bruda! Belieka palinketi sekmes pas venerologa :)
Kaip viskas paprasta;eini į svečius ir žinai kas tavęs laukia ir dar numeriuką gauni..
Beveik visi ja smerkia,bet gal tai jos gyvenimo kredo ir nieko jai daugiau nereikia,o kas del isvaizdos,tai kita syki ir patys dar su basesnem sugriutumet!!!
As permiegojau daugiau nei su 100 vyru, bet cia juk Lietuva.:P
Ta pačia tema... Ojojojoj... http://www.facebook.com/note.php?note_id=391000627681&id=1017707302 :)
As jei patarciau padidinti sarasa, pervaziuojan visas kareivines. Va tada butu ka prisiminti ir kitiems papasakoti :)
Kažkas tai moteriškei su galva negerai. Mokslininkų yra įrodyta, kad nimfomanės turi smegenų pakitimus, kurių neturi normalūs žmonės. Bet jau modelis... ką aš žinau, dėl skonio nesiginčijama.
butu normalu,jei turetu pastovu partneri.bet tai tik sportinis interesas.
ei ji gi brite! o ten tokios jau grazios skaitosi! :D
Įdomu, ką ji apie tai manys, kai jai bus 40. O 50, o 60, 70...??? O Viešpatie!!!
Na ir as patebejau, kad nera jau tokia ji ir grazi. O del kiekio tai ziurek, kad kada nepasigautu kokios "zarazos"
ji dar modeliu dirba? :D :D :D baidykle, rado kuo didziuotis, kiekvienam atsiduoda :D :D :D tikrai su psichika negerai :)
Ne, nu jau tikrai, ir dar raso turi kuo pasididziuoti....Anoks cia pasididziavimas...
jei 25, o atrodo kaip 32, kaip sakoma ne bala-neistaskysi, o gal ? ;D
Na iš tiesų žmogaus pasirinkimas, bet negi jei nesinori vieno artimo sielai žmogaus šalia...?
Naujas komentaras