Išskirtinės mergvakarių ir bernvakarių idėjos

 
Jei ieškote puikių idėjų mergvakariui ar bernvakariui – pataikėte tiesiai ten, kur reikia. Ieškote kažko tradicinio? O gal kažko ypatingo? Šiame straipsnyje pateikiame geriausias mergvakarių ir bernvakarių idėjas.

Tokių vakarėlių metu vyrai dažniausiai susigalvoja įvairių pašėlusių veiklų kaip gėrimo varžybos, lošimas ar striptizas. Tiesa, nuo jų neatsilieka ir damos, kurios dažnai tokiems vakarėliams renkasi klubus ir barus.

Linksmybių mergvakaris

Pati populiariausia mergvakario idėja yra išeiti gerai pasilinksminti ir išgerti. Tokie neįprasti dalykėliai kaip, pavyzdžiui, angelų aureolės visoms merginoms ir būsimą nuotaką išskiriantis kaspinas suteiks mergvakariui smagumo. Be to, visos merginos gali apsirengti žaviomis vienodomis suknelėmis ir įsikūnyti, pavyzdžiui, į pirates ar mokyklinukes.

Dar viena puiki idėja linksmybių siekiančiai būsimai nuotakai – tai šokių ant stulpo pamokos. Tokia pamokėlė mergvakario metu ne tik suteiks daug juoko, bet ir padidins pasitikėjimą savimi.

Mergvakaris ramesnėms

Ne kiekvienai būsimai nuotakai invazija į klubą, išgertuvės ir striptizo šokėjai atrodo idealus mergvakaris, kurį ji norėtų atsiminti. Tai reiškia, kad kartais reikia galvoti netradiciškai. Jei rengiate mergvakarį šiek tiek ramesnio būdo būsimai nuotakai, gera idėja būtų surengti kiek rafinuotesnį, tačiau vis tiek smagų vakarėlį namuose. Parūpinkite pakankamai vyno ir gerų stalo žaidimų. Namus papuoškite vakarėlio dekoracijomis ir pasiruoškite kamerą. Net ir ramios būsimos nuotakos gali juoktis iš pimpaliukų po vakarienės ar smagių mergvakario balionų. Neabejojame, nustebsite, koks smagus gali būti mergvakaris namuose.

Mergvakaris nuotykių mėgėjoms

Jei turite reikalų su nuotykių mėgėja, tai fantastiška mintis yra surengti mergvakarį užsienyje. Net jei turite ribotą biudžetą, internete galima rasti puikių pasiūlymų ir išsisukti visai pigiai.

Siekiant išskirtinių potyrių, kodėl neužsisakius kopimo olomis ar šuolių su uždelstiniu parašiuto išskleidimu? Yra pakankamai ekstremalaus sporto rūšių, kad būtų patenkinti kiekvienos adrenalino ištroškusios nuotakos norai. Tai – neabejotinai unikali idėja.

Pateikėme vos kelias puikias mergvakarių idėjas. Iš tikrųjų, svarbiausia yra apgalvoti tai, kas iš tikrųjų patiktų būsimai nuotakai. Galų gale, juk tai jos naktis, ji turi jaustis patogiai ir patirti tai, ko niekada neužmirš.

Bernvakaris vyriškam jaunikiui

Suorganizuoti bernvakarį vyriškam jaunikiui lengva. Paprasčiausiai reikia apsispręsti, kiek leidžia jūsų biudžetas. Jei turite pakankamai daug pinigų, galie suorganizuoti puikų bernvakarį toliau nuo namų. Ten galėsite smagiai praleisti laiką naujoje aplinkoje, o jei darysite kažką gėdingo – niekas jūsų nepažinos. Galimybės yra beribės ir būsimam jaunikiui tai tikrai patiks. Vienintelis dalykas, kurio turite nepamiršti, kad bernvakarį turite suorganizuoti savaitę prieš vestuves. Tokiu atveju jaunikis turės pakankamai laiko atsigauti po linksmybių.

Bernvakario idėjos nuotykių mėgėjui

Jei jaunikis yra sportiškas ir jūs norite suorganizuoti unikalų bernvakarį, kodėl nepasirinkus aktyvios dienos? Dažasvydis galėtų būti puikia ir smagia patirtimi. Dauguma dažasvydžio kompanijų netgi turi specialius pasiūlymus ir nuolaidas tokioms progoms.

Taip pat galėtumėte suplanuoti ekstremalų pasivažinėjimą keturračiais arba visureigiais. Šiais laikais pasiūla tokia, kad galima įtikti bet kokius įgeidžius turinčiam būsimam jaunikiui.

Bernvakaris ramiam jaunikiui

Jei būsimas jaunikis yra pakankamai ramus ir tradicinės bernvakarių išgertuvės jam ne prie širdies, vis tiek yra pakankamai puikių vakarėlio idėjų, kurias galite išmėginti. Beje, apsilankymas bare vis tiek gali būti jūsų pasirinkimų sąraše. Kodėl nesuorganizavus smagaus pašliaužiojimo po barus? Tai nereiškia, kad turite būti pernelyg triukšmingi, bet jei mesite iššūkį vienas kitam drąsos žaidimais, visa tai gali virsti į puikų vakarėlį.

Galų gale, bernvakaris turi būti įdomus, smagus ir įsimintinas. Vis dėlto, turite neužmiršti ir jaunikio norų. O jei negalite jų toleruoti, tai bent palikite pakankamai laiko jam atsigauti ir pristatykite jį į vestuves laiku.

Bendri vakarėliai

Šiais laikais poros dažnai renkasi jungtinius mergvakarius ir bernvakarius su savo draugais. Jų poreikiams patenkinti yra susikūrusios renginių organizavimo kompanijos, organizuojančios tokius vakarėlius įvairiose pasaulio kraštuose. Tačiau galite rinktis mažiau kainuojantį variantą ir susiorganizuoti vakarėlį patys.

Smagūs užsiėmimai

Linksmybės vakarėlių autobuse – vienas geriausių būdų pradėti mergvakarį ar bernvakarį. Šokiai, garsi muzika ir gėrimai – visu tuo galite mėgautis riedėdami vakarėlyje ant ratų. Būsite nuvežti į geriausius barus mieste, kur galėsite smagiai praleisti laiką su draugais. Taip pat, galite pasižiūrėti pasirodymą humoro klube. Tai bus puikus būdas pradėti jūsų vakarą. Tai taip pat puikus būdas pralaužti ledus, jei kompanijoje yra nepažįstamų žmonių. Jūs niekada neužmiršite skanaus valgio ir juokingų pasirodymų ant scenos. Dar keli smagūs užsiėmimai yra karaokė, “Tiesa-drąsa”, gėrimo žaidimai, baliono perdavimas, lobių medžioklė ir poemos rašymas.

Avantiūros

Jei esate sporto mylėtojai, galite pradėti mergvakarį ar bernvakarį surengdami lenktynes. Daugybei porų patinka jodinėti žirgais. Transporto priemonės ant oro pagalvių, vėjaračiai, motorinės valtys, kalnų dviračiai, buriavimas, keturračiai, plaukimas upe plaustu ir vyno degustacijos – tai tik kelios avantiūristinės idėjos. 

Koks buvo Jūsų mergvakaris ar bernvakaris? Kokios šventės iš tiesų troškote? Kviečiame pasidalinti patirtimi.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras