Japonijos kompanija įspėja - jokio sekso su humanoidu "Pipiru"

1010870919.jpg
 
Pirmąją partiją Japonijos humanoidų robotų vardu “Pipiras” sudarė 300 robotų, 270 iš jų buvo parduoti internete. Kiekvieno jų vertė apytiksliai siekia 2000 JAV dolerių. Šie robotukai gali kalbėti, palaikyti pokalbį, suprasti žmogaus veido išraiškas ir reaguoti į nuotaiką.

Taip pat šis robotas humanoidas vardu “Pipiras” gali atlikti pasiuntinio vaidmenį ar padėti tvarkantis namų aplinką. Tačiau paaiškėjo ir kitokia tiesa. Šį išmanų draugą japonai pradėjo naudoti ir seksualinių poreikių patenkinimui.
 

Gaila, tačiau roboto  vardas “Pipiras” visai neatbaidė žmonių turėti lytinių santykių su juo. “Pipirą” sukūrusi Japonijos koorporacija “SoftBank” nutarė įspėti žmones ir roboto įsigijimo sutartyje nurodė tam tikras humanoido naudojimo sąlygas. Viena iš jų – neturėti lytinių santykiu su humanoidu. 

“Šio roboto savininkas neturi turėti lytinio akto su juo. Taip pat draudžiamas ir kitoks amoralus elgesys. Antraip, kaltininkams, nepagarbiai elgusiems su “Pipiru” teks susidurti su baidžiamąja atsakomybe.”, - teigė "SoftBank" korporacijos  atstovas žiniasklaidai. 

Taip pat bendrovės atstovai įspėjo visus vyrus ir moteris dėl seksualinių santykiu su robotu:

“Nesimylėkite su šiuo humanoidu, antraip, ankščiau ar vėliau, savo akimis pamatysite tikrą pragarą”.
 

Japonijoje jau yra užfiksuota pažeidimų susijusių su amoraliu elgesiu su robotu “Pipiru” ir už tai kaltininkai turės atsakyti teisme.

Pasak „Times“, Japonija yra atsakinga už pirmąjį asmeninį robotą – humanoidą. Dabar šių robotų įsigyjimas įpareigoja kiekvieną pirkėją prisiimti teisinę atsakomybę, jei tik bus elgiamasi su pirkiniu nederamai.
 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras