Jei mėgstate daryti šiuos dalykus lovoje, jūsų partneris turėtų būti oro ženklo

pjimage-50-800x419.jpg
 
Oro ženklai nėra pasižymėję nei romantikoje, nei aistroje. Tačiau, pasak astrologų, dvyniai, svarstyklės ir vandeniai pasižymi kitais dalykais lovoje. Jei mėgstate nuotykius ar išbandyti naujus dalykus lovoje, gali būti, jog jums tinkamiausias partneris yra kaip tik oro ženklo.

Oro ženklų metodai seksui ir intymumui sukurti dažniausiai prasideda nuo stimuliuojančio pokalbio ir patirties. Žemės ženklai iš lėto vilios veiksmais ir dovanomis. Ugnies ženklai varomi aistra, todėl jie linkę nerti iš karto. Vandens ženklai labai stipriai susisaistę su savo emocijomis, todėl jie sakys jums, ką jaučia. Tačiau su oro ženklo atstovu galėsite tiesiog plaukti pasroviui ir tikrai mėgausitės šia patirtimi.

Dažniausiai oro ženklo atstovui reikalingas intelektualinis ryšys su partneriu ir tai jiems reiškia viską. Tai, kad oro ženklui trūksta emocinio švelnumo, jis kompensuos flirtu, šarmu ir tikrai jus stimuliuos tiek emociškai, tiek fiziškai.

O geriausia dalis ta, jog jie vengia miegamojo bet kokia kaina. Taigi, jei mėgstate žemiau išvardintus dalykus, turbūt norėsite, kad oro ženklo atstovas taptų jūsų partneriu.

1. Partnerio suviliojimas

Iš visų oro ženklo, dvyniai labiausiai linkę gyventi greitai. Tai reiškia, jog dvyniai visada judesyje tiek fiziškai, tiek emociškai. Jei norite išlaikyti dvynių susidomėjimą, turėsite stengtis nuolat juos sudominti. Jei pasižymite viliojimo menu, abu patirsite labai daug smagaus malonumo, nes dvyniams tai puikiai sekasi. Viliojimas, flirtas yra jų žaidimas, kuriuo laikas praleistas lovoje, bus ypač smagus.

2. Mėgstate nešvankiai kalbėti

Jei miegamasis yra žaidimo aikštelė, dvyniai ypač mėgsta, kai juos kviečia žaisti su tiksliomis instrukcijomis. Dvyniai yra valdomi Merkurijaus, todėl nenuostabu, jog komunikacija jiems svarbi. Leiskite dvyniui žinoti, kas jums patinka ir kas jus užveda, tokiu būdu, dvynys žinos, kad gali atverti savo giliausius troškimus. Be to, jei mėgstate nešvankias kalbas, dvyniams tai taip pat labai patiks.

3. Eksperimentavimas

Visi oro ženklai labai mėgsta nuotykius lovoje. Jie mėgsta išbandyti naujus dalykus ir naujas vietas. Jie trokšta, kad seksas būtų smagus ir žaismingas. Dvyniai ypač atviri idėjai seksui tryse, palyginti su kitais oro ženklais. Dvyniai „pasirašys“ beveik bet kam, todėl niekada neužklups rutina seksualiniame gyvenime.

4. Romantika

Svarstyklės yra oro ženklas, valdomas Veneros. Todėl, jei norėtumėte seksualinio akto, kuris būtų kaip iš romantinio filmo, partneris gimęs po svarstyklių ženklu, jums labai tiks. Svarstyklės tikrai įvertins gryną meilės aktą, kupiną romantikos.

5. Mėgstate neskubėti

Palyginti su kitais oro ženklais, svarstyklės dažniausiai apibūdina seksą kaip romantišką ir nuostabų aktą. Šiam ženklui patinka neskubėti ir būti visiškai  atsidavus esamam momentui. Lėtas startas ir ilgos pauzės leis mėgautis seksu su svarstyklėmis.

6. Trokštate atrasti dvasinį ir emocinį ryšį su partneriu

Svarstyklės trokšta emocinio ir dvasinio ryšio su partneriu. Šio ženklo atstovai nori, jog visa patirtis būtų gili ir miela, jie trokšta įsilieti į partnerį. Jei gilus ryšys suteikia daugiau seksualinio pasitenkinimo, tikrai turėtumėte ieškoti svarstyklių partnerio.

7. Kokybiška įžanga

Vandeniai itin vertina kokybiškas preliudijas, nes jiems reikia šiek tiek laiko susijaudinti. 

8. Trokštate tyrinėti savo fantazijas

Vandeniai viską, įskaitant seksą, mato kaip įdomią paslaptį. Kaip ir dvyniai, jie linkę išbandyti naujus žaisliukus ir pozas. Tačiau be to, jie labai nori pažinti savo partnerį per seksualinę patirtį. Vandeniai nėra tie žmonės, kurie prisiima lyderio poziciją, tačiau jie tikrai padės jums tyrinėjant jūsų seksualines fantazijas.

Kiekvienam zodiako ženklui patinka skirtingi dalykai. Jei trokštate nuotykių, nešvankių kalbų ir šiek tiek romantikos lovoje, puikiai praleistumėte laiką su oro ženklo atstovu.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras