Juodosios „Playboy“ imperijos paslaptys

 
84 metų Hugh Hefneris, pasipiršdamas 24 metų mylimajai, nuvylė būrius jo erotikos imperijos gražuolių, pretendavusių į pašėlusio turtuolio guolį.

Po piršlybų pasigirdo kalbų, kad „Playboy“ viloje dėdavosi ir ne itin malonūs dalykai, rašo dailymail.co.uk.

Nors H. Hefnerio sužadėtinė tiktų jam būti anūke, vyras neatsižada jaunatviško gyvenimo būdo. „Playboy“ imperijos įkūrėjas nuolat pasirodo pasipuošęs raudonu chalatu tarp būrio apsinuoginusių gražuolių. Jo linksmybių viloje nuolat sukdavosi pusnuogės merginos.

Vyro namuose dažnai svečiuodavosi Holivudo žvaigždės, tarp kurių buvo ir Leonardo Di Caprio, Colinas Farrellas. Slapti liudininkai teigia, jog specialiems svečiams užtekdavo tik spragtelėti pirštais, kad gautų norimą merginą.

H. Hefneris ne kartą teisinosi neprievartaujantis merginų ir neliepiantis elgtis, kaip joms nepatinka. Tačiau viloje pagyvenusios gražuolės apie laiką „hareme“ atsiliepia ne itin palankiai. Daugelis jų ne kartą tikino, kad jautėsi ten „ne ką geriau nei eilinės prostitutės“.

H. Hefnerio namuose reziduojančios gražuolės buvo vadinamos „oficialiomis vyro meilužėmis“. Neslepiama, jog Hugh vartoja nemenkus kiekius vaistų, norėdamas pasidžiaugti intymiais malonumais su merginomis. Mainais mokėdavo už jų plastines operacijas, pirkdavo prabangius drabužius, papuošalus, kosmetiką.

Viena buvusių „oficialių Hugh meilužių“ Isabella James išdrįso papasakoti, kas iš tiesų vykdavo „Playboy“ viloje. Mergina ten pateko būdama 26 metų, po pažinties su Hugh 2002 m. naktiniame klube.

Moteris atskleidė, kad vilos blizgesys – tik paviršutiniška apgavystė. Daugelis H. Hefnerio rūmuose gyvenančių merginų augindavo šunelius, kurie atlikinėdavo reikalus ant prabangių kilimų ir parketo – pats Hugh į nešvarą namuose nekreipdavo dėmesio.

Isabella pasakojo, jog vilos gyventojos laukdavo ne tik šventinių Hugh staigmenų, kuomet pagal jo pageidavimus buvo daromos plastinės operacijos, tačiau ir kiekvienos savaitės penktadienio, kuomet, pakviestos į šeimininko kabinetą, laukdavo „uždarbio“. Buvusi „Playboy“ mergina prisipažino, jog kiekvienai, prieš gaunant į rankas po tūkstantį dolerių, tekdavo išklausyti H. Hefnerio pageidavimų ir kritikos. Merginos ne tik rausdavo, bet ir verkdavo. „Priekaištaudavo dėl mūsų iniciatyvos trūkumo intymiuose žaidimuose“, – teigė ji.

Isabella teigė praradusi visišką laisvę, nes kiekvienas merginų žingsnis buvo kontroliuojamas Hugh. „Visos turėjome gyventi kaip „Playboy“ merginos. Kalbant tiek apie aprangą, tiek apie draugus, tiek apie pasakytus žodžius“, – prisipažino Isabella. Moteris juokavo, jog net ir jos tėvų griežtas auklėjimas neprilygo gyvenimo sąlygoms prabangioje viloje.

Moteris atskleidė ir seksualinio gyvenimo ypatumus. Nors viloje nuolat gyvendavo po keliolika merginų, nebūdavo atlikinėjami jokie sveikatos tyrimai, o pats Hugh, santykiaudamas su merginomis, nenaudodavo prezervatyvo.

H. Hefneris šiemet nustebino savo gerbėjus prisipažinęs, jog nuo šiol gyvens monogamišką gyvenimą ir bus ištikimas tik vienai merginai.

 
Komentarai
Naujas komentaras