Ką apie tave sako mėgstamiausia sekso poza?

 
3 komentarai
Turbūt kiekvienas turi savo mėgstamiausią sekso pozą – nors per naktį jų išbandoma ne viena ir ne dvi, tačiau kažkuri jų teikia didžiausią malonumą. Žinoma, maloniausia poza dažnai priklauso nuo varpos dydžio bei nuotaikos, tačiau galbūt mėgstamiausia poza pasako ir daugiau?

Misionieriaus poza

Tai, be abejo, pati įprasčiausia sekso poza.  Jei tai – Jūsų mėgstamiausia poza, Jūs matote teigiamus dalykus kasdienybėje, nemanote, kad įmantriau – yra geriau. Jums patinka žiūrėti  partneriui (partnerei) į akis, taip pat ir sekso metu.

Šuniuko poza

Bendraudami su mažai pažįstamais ir artimaisiais – esate tarsi du skirtingi asmenys. Mažai pažįstami asmenys Jus apibūdina kaip tvirtą asmenybę, tačiau Jūsų artimieji žino, kad taip yra ne visada. Turite paslapčių, kurias žino tik keli asmenys.

Moteris viršuje

Jei Jūs – būtent ta moteris, žinote, ko norite iš gyvenimo, žinote, kaip siekti karjeros, kaip visose situacijose išgauti  maksimalią naudą.

Šaukštelio poza

Jūs esate lengvai bendraujantis, lengvai užmezgate naujas pažintis, aplinkiniams patinkate dėl savo humoro jausmo ir paprastumo.

Atbula jojikė

Jei Jūs – ta jojikė, turbūt jau nuo pat vaikystės buvote tikra padauža.  Per daug nesirūpinate dėl smulkmenų, Jums patinka kvailiot.  Kartais elgiatės neatsargiai ir neatsakingai.

Seksas stovint

Jūs visada kažkur skubate, ir Jums sudėtinga rasti partnerį (partnerę), kuris (kuri) spėtų kartu su Jumis. Esate labai aktyvus žmogus, Jūsų galvoje verda daugybė idėjų, tačiau dažnai jų neįgyvendinate, nes imatės vis kitos veiklos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Įdomiai interpretuoja
kazkaip idomiai atitinka dalis :)
As irgi skaitau ir nesuprantu ar cia skirta tiek vyrams, tiek moterims ar tik moterims? :D
Naujas komentaras