Ką daro pasimatymų treneris? Ekspertai atskleidžia kaip jis gali jums padėti

22-011756-best_online_dating_sites.jpg
 
Turbūt, kai pagalvojate apie pasimatymų trenerį, įsivaizduojate žmogų, kuris į kliento ausį šnabžda žodžius, kuriuos reikia sakyti svajonių partneriui. Tačiau pasak tikrų pasimatymų trenerių, jų darbas yra kur kas daugiau nei tai. Taigi, kuo užsiima pasimatymų treneris? Ir ar jums reikėtų su juo pasikonsultuoti?

Nėra jokios paslapties, kad pasimatymai gali būti tikrai sudėtingi. Nors šiais laikais vis daugiau žmonių susipažįsta internetu, tyrimo metu atskleista, kad tai gali neigiamai paveikti kai kurių žmonių psichiką. Tiesą sakant 2018 metais atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad mobiliosios pasimatymų programėlės gali sumažinti pasitikėjimą savimi ir sustiprinti depresijos riziką. Be to, šiuo metu pasaulyje daugybė žmonių jaučia su susitikinėjimu susijusį stresą. 

Vienas dažniausiai girdimų pasimatymų patarimų – būti savimi ir pasilinksminti. Tačiau sunku pasitikėti savimi, kai jaučiatės perdegęs ir nusivylęs. O dar sunkiau tada, kai iš tikrųjų ieškote santykių. Štai kam reikalingi pasimatymų treneriai.

Ką pasimatymų treneris gali, o ko negali

Labai sunku būti objektyviam savo paties gyvenimo atžvilgiu. Pasimatymų treneris geba sukurti efektyvią strategiją ir poziciją klientui. Be to, trenerio darbas yra padėti jums susidoroti su bet kokiu nerimu, susijusiu su pasimatymais, bei su baime. Tikslas – kad klientas atsisakytų kenkėjiško mąstymo ir elgesio ir sąmoningai išmoktų susitikinėti. Visi turime silpnų vietų pasimatymų pasaulyje, todėl kartais tai ką darome virsta visai ne tuo, ko tikėjomės. Pasimatymų treneris moka atpažinti modelius, kurie netinka klientui, padeda jam susikurti sveiką pasimatymų ir santykių paveikslą, bei pasiekti didesnę laimę.

Pasimatymų treneris gali padėti labai daug, tačiau jis negali padaryti, kad kas nors jus įsimylėtų, kaip ir negali jūsų priversti pamilti. Jis „netreniruos“ jūsų pasimatymų metu ir neišmokys jokių manipuliacinių taktikų. Pasimatymų treneris dirba su kliento vidumi taip, kad jis išmoktų save reprezentuoti geriausiai.

Kaip pasimatymų treneris gali padėti jums?

Kiekvienas pasimatymų treneris turi savo būdą mokyti ir gali padėti klientams skirtingai. Pavyzdžiui, kai kurie treneriai gali išmokyti interpretuoti ir atsakyti į žinutes. Jie moko klientus kaip rezultatyviai susirašinėti su kitais žmonėmis. Svarbiausia, kad pasimatymų treneriai gali pasiūlyti emocinį palaikymą. Į juos galima atsiremti ir jais pasitikėti.

Visi kažkuriuo metu esame patyrę širdies skausmą. Tokios žaizdos virsta apribojančiais įsitikinimais, kurie ima viršų mums susitikinėjant su kitais žmonėmis. Pasimatymų treneris padės tai atpažinti tam, kad galėtumėte pertvarkyti savo įsitikinimus ir jaustumėtės tvirčiau pasimatymuose. Kai tai padarysite galėsite paprasčiau identifikuoti jums tinkamus žmones, paleisti tuos, kurie nėra tinkami ir išmoksite vengti savigriaunančio elgesio, o tada galėsite turėti tokius santykius, kokių norite.

Kam pasimatymų treneriai gali būti naudingiausi?

Kai žmonės kreipiasi į pasimatymų trenerį, tai dar nereiškia, kad jie nemoka susitikinėti. Tai labai panašu į asmeninio trenerio konsultacijas: su juo tiesiog efektyviau treniruojatės, nei be jo.

Taigi, nebūtina nemokėti vaikščioti į pasimatymus tam, kad kreiptis į pasimatymų trenerį. Iš to  bet kas gali gauti naudos. Ar tai naudinga ar ne, priklauso tik nuo jūsų, tam reikia daug daugiau darbo su savimi, nei manote. Privalote būti atviri pozityviems pokyčiams tam, kad galėtumėte pamatyti rezultatus pasimatymų pasaulyje. Kartais tai gali atrodyti nejauku, tačiau rezultatai tikrai verti pastangų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras