Ką daryti, jei partneris alergiškas jūsų šuniui?

couple-newborn-dog-elisha-minnette-photography-fb.jpg
 
Daugybė žmonių turi dvi gyvenimo meiles: savo šunį ir savo partnerį žmogų. Tačiau ką daryti, jei partneris yra alergiškas jūsų šuniui? Be super liūdno sprendimo atsikratyti vieno ar kito, yra keletas kitų taktikų truputį pagerinti santykius su jūsų partneriu žmogumi.

Žmonės alergiški gyvūnų odos dalelėms, kurias dengia jų kailis. Net jei laikote tokias veislės šunį, kuri neturėtų kelti alergijos, jų kūnai gali sukelti alergiją. Nėra tokio dalyko, kaip hipoalerginis šuo, nesvarbu kaip veisėjai nori tuo įtikinti. Hipoalergiški šunys paprasčiausiai turi mažiau pleiskanų ir mažiau šeriasi. Taigi, mažiau pleiskanų ir mažesnis šėrimasis reiškia, kad alergiškas žmogus bus mažiau paveiktas, tačiau tai problemos neišsprendžia iki galo. 

Gali būti ir gerų naujienų, jei jūs ir jūsų partneris neseniai pradėjote santykius, ar neseniai įsigijote naująjį kailiuotą draugą. Žmonėms atsiranda imunitetas jų katėms ir šunims su laiku. Gal būt tai meilė, gal būt tai imuninės sistemos veikla, gal būt tai įpratimas, kas žino. Tačiau, jei partnerio alergija yra pakankamai rimta, jog negalite tiesiog laukti ir tikėtis, kad ji praeis, yra kiti būdai, kurių galite imtis.

Šunų alergijos gydymo būdai priklauso nuo sunkumo. Jei partneriui pasireiškia vidutinio lygio alergija, yra keli dalykai, kuriuos galite padaryti, kad nuslopintumėte alergijos simptomus: stenkitės namus laikyti švarius kasdien šluojant, siurbiant dulkių siurbliu ir plaunant grindis. Tai gali padėti pašalinti šuns pleiskanas, kurios erzina  partnerio organizmą. Oro filtrai taip pat galėtų padėti, todėl pagalvokite apie investavimą į kokybišką HEPA filtrą.

Jei partneris negyvena su jumis kartu, šuns neleidimas į miegamąjį taip pat galėtų padėti. Turint omenyje tai, kad partneris miegodamas praleidžia geras aštuonias valandas vienoje vietoje, tuo atveju, kai partneris pas jus nakvoja, labai svarbu, jog ta aplinka liktų be šuns pleiskanų kiek įmanoma tam, kad partneris galėtų puikiai išsimiegoti jūsų namuose.

Taip pat rekomenduojame maudyti šunį kartą per savaitę su drėkinančiu gyvūnų šampūnu tam, kad sumažintumėte pleiskanų kiekį kailyje. Jei tokie žingsniai nepadeda, arba jie nepadeda pakankamai, gali būti, kad atėjo laikas partneriui pasitarti su savo gydytoju. Jei partneriui pasireiškia sunki alergija šunims, jiems padėti galėtų priešalerginiai vaistai. Tada būsite laimingi visi.

Nesvarbu kuris sprendimas pasitarnaus geriausiai jūsų gyvenimo būdui ir jūsų partnerio alergijos situacijai, stenkitės daryti viską, ką galite ir būkite kantrūs. Gali prireikti šiek tiek laiko surasti tinkamą būdą, tačiau verta tą daryti, kad dvi jūsų meilės galėtų džiaugtis vienas kito draugija.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras