Ką intymi šukuosena sako apie moterį

s1_63567_5.jpg
 
Ar kada pagalvojote, kiek daug gali papasakoti moters intymios vietos šukuosena apie jos temperamentą bei charakterį? Nuogas moters kūnas leidžia pažinti ne tik jos išorę, bet žvilgsnis ten gali padėti suprasti kur kas daugiau...


Žinoma, visada yra išimčių, tačiau seksologai ir intymių vietų kirpėjai turi savo nuomonę  apie tokias moteriškas šukuosenas ir jų savininkes. Be įmantrių, ekstravagantiškų ar tikrą meno šedevrą primenančių šukuosenų populiariausi yra 3 “depiliavimo" tipai.

Taigi, kokie jie ir ką gali pasakyti apie moterį?
 

 

1.  Džiunglės

A tipas. Tai moterys, jaunos merginos su maža seksualine patirtimi.
 

B tipas. Antrasis tipas moterų, kurios mėgsta „Džiungles“ turi tvirtą nuomonę, kad vyro pareiga prižiūrėti procesą, o ne skirti dėmesį smulkmenoms. Tokios moterys taip pat mano, kad stengtis privalo ne dėl vyrų, o dėl savęs.
 

C tipas. Tikros natūralistės. Moterys mėgstančios „Džiungles“ greičiausiai nenaudoja ir kosmetikos arba dažosi labai neryškiai. Tokios moterys mano, kad blogiausia kas tik gali nutikti, sugadinti tai, kuo apdovanojo  gamta.
 


2. Veja

Santūrios moterys dažniausiai turi tvarkingas, trikampio ar futbolo aikštelę primenanančias šukuosenas. Tokios moterys depiliuoja intymią zoną tiek, kiek reikia, kad būtų tvarkinga. Tokioms damoms yra prisižiūrinčios ir joms svarbi estetika. 

Paliktas rėžiukas per vidurį sako, kad moteris mėgsta eksperimentus lovoje.  

3. Plikut plukutėlė

Kartais seksologai tokią moters šukuoseną sieja su mergaitės sindromu, kada moteris nori jaustis jaunesnė ir siekia apsiginti nuo vyro. Tačiau dažniausiai „pliką lauką“ mėgstančios damos yra drąsios ir praktiškos moterys. Su tokia šukuosena tiks pačios mažiausios bikini kelnaitės, oralinis seksas ne mažiau svarbus. 

Nors šukuosena gali daug pasakyti, neretai moterys ir merginos renkasi depiliuoti viską, nes taip  yra tiesiog patogiau, greičiau ir paprasčiau.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras