Ką iš tiesų reiškia filmuotis sekso scenoje?

shutterstock_514795243.jpg
 
Garsiausi pasaulio aktoriai nuolat susilaukia klausimų apie sekso scenų filmavimą, kaip jis atrodo iš tikrųjų. Holivude sklando aibės legendų, kiek pokštų tuo metu prikrečiama vienas kitam, arba... kokių nepatogumų sukelia visa filmavimo komanda. Taigi žvilgtelėkime akies krašteliu pro rakto skylutę į filmavimo aikštelę: kaip jaučiasi aktoriai, besifilmuojantys intymiose scenose.

Nicole Kidman, „The Paperboy“, apie grubaus sekso sceną su aktoriumi John Cusak:

„Aktoriai turi vieni kitus saugoti. Mintis, kad galime pažeminti vienas kitą ar apsijuokti, išties sekina. Taigi net jei partneris elgiasi grubiau nei tikėjausi, mažiausiai norisi pasakyti jam: „Ei, man skauda!“ Dauguma aktorių to nesakys. Mes sakome: „Ne, ne, viskas gerai. Nesijaudink“. Nes tai, kaip jūs įsigyvensite į situaciją, ir sukuria efektą. Jei labai bijosite, kad kažką įžeisite, ar kad peržengsite leistiną ribą, imsite elgtis pernelyg atsargiai ir vaidinsite neįtikimai.“

Lena Dunham, serialas „The Girls“:

„Aš lioviausi dėvėjusi kūno spalvos lopą jau po pirmojo „The Girls“ sezono. Tikriausiai nėra nė vieno vaikino, dirbusio prie šio serialo, kuris nebūtų matęs mano vaginos. Tą lopą aktorės prisiklijuoja kaip tik ten. Tačiau filmuojantis jis sudrėksta nuo prakaito ir nuolat atšoka. Pastebėjau, kad galiausiai su manimi besifilmuojantiems aktoriams visai nesvarbu, ar jis ten yra.“ Be to, aktorė priduria: „Niekad nesuprantu, kai kiti aktoriai sako: „Sekso scenos yra tokios mechaniškos, jų metu nieko nejaučiame“. Tuo metu tikrai jauti – jauti, kad kažkas tave dulkina. Ir tai trikdo“.

Aktorė Kristen Schaal pasidalino prisiminimu, kaip ji... pirstelėjo besifilmuodama sekso scenoje su kolega Will Forte („Last Man on Earth“). Nestokojanti humoro jausmo aktorė pasakojo:

„Carol agresyviai ir seksualiai kalbėjosi su Philu – tam reikia daug darbo diafragma, o toje zonoje viskas ir prasideda... Galiausiai aš tiesiog pasižiūrėjau į Willą žvilgsniu, kuris sako: „Aš tuoj pirstelėsiu“. Ir tai padariau. Jei jūs pirstelite savo scenoje į partnerį, ko gero, tai pats intymiausias dalykas, kokį tik galite padaryti“

O štai Olivijos Wilde įspūdžiai iš to, kas vyksta filmavimo aikštelėje pikantiškų scenų metu:

„Ten visada būna koks nors didelis plaukuotas vyras su pilvuku, kyšančiu iš per trumpų marškinėlių. Manau, kad tokie vyrai galvoja kažką panašaus į „O! Šiandien filmuosime sekso sceną! Nagi, kur mano per trumpi marškinėliai? Man reikia, kad Olivija tikrai pamatytų mano plaukuotą pilvą kur nors šalia savo veido“. Žmonės galvoja, kad tai tikrai jausminga ir seksuali scena. Bet man tai juokinga, nes iš tiesų šalia tavęs tuo metu būna koks 50 žmonių. Filmavimas nuolat stabdomas ir pradedamas iš naujo. Ir nuolat kas nors šūkauja: „Ar gali patraukti ranką? Nuleisk petį šiek tiek žemiau! OK, gerai, daugiau, daugiau!“

Dakota Johnson, nusifilmavusi „50 pilkų atspalvių“, apie tai, kaip buvo filmuojamos sekso scenos, iki šiol klausinėjama nuolatos:

„Filmuojant sekso sceną aplinka tikrai nėra nei jausminga, nei maloni. Ten būna karšta – ne seksualine prasme. Tenka išlieti daug prakaito, ir besifilmuodami tikrai nesijaučiame komfortiškai. Įsivaizduokite: mano rankos ir kojos surištos, ant akių – raištis, ir mane peria su kažkokiu keistu daiktu. Tai emociškai sekina. Iš pradžių tegalvojau viena: „O dieve! Tai blogiausias dalykas mano gyvenime!“ Bet vėliau pamaniau: „Ką gi, susitaikysiu su tuo“.

Jos partneris šiame filme, aktorius Jamie Dornan, taip pat nesijautė patogiai:

„Jūsų orumo lieka tiek, kiek telpa įsprausti į kūno spalvos maišelį tarp kojų... Taigi susidedi į tą maišelį visus savo „įrankius“ ir prisitvirtini jį tarsi kokią vynuogių kekę“.

Aktorius Michael Fassbender, nusifilmavęs juostoje „Jane Eyre“, primena ir kitą subtilų aspektą:

„Sekso scenos iš tiesų glumina. Kaip vyras, galiu pasakyti: pirmas dalykas, kurio norisi – tai užtikrinti partnerę, kad sekso scenos metu nepatiri malonumo. Tikrai nesinori, kad mergina manytų, jog esi atsipalaidavęs ir mėgaujiesi. Tuo metu mintyse bandžiau įvairiai šaipytis iš savęs, kad pakiltų nuotaika ir būtų lengviau tai ištverti“.

Aktorius Jesse Metcalfe, suvaidinęs seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“ Gabrielės meilužį, apie sekso sceną su aktore Eva Longoria kalba taip:

„Tai nutinka. Nors ir nedažnai, nes aplinkui būna daug žmonių, ir sekso scenos gali būti labai techniškos. Bet kartkartėmis vis tiek tai nutinka. Filmuojant pirmąją sceną, kur mano herojus mylisi su Gabriele, mes iš pradžių repetavome. Tada režisierius sako: „Gerai, lipkit iš lovos, turime pakeisti sceną“. O man teliko paprašyti: „Leiskite dar minutėlę nesikelti“.

Ashtonas Kutcheris šią situaciją sprendžia taip:

„Aš pradedu nuo atsiprašymo... Nebeprisimenu, kuris aktorius man tai patarė. Veikiausiai tai buvo Seras Laurencas Olivieris. Taigi jis pasakė: „Aš atsiprašau, jei susijaudinu, ir atsiprašau, jei nesusijaudinu“. Taigi išties tos situacijos būna keblios ir tenka klausinėti: „ar taip gerai? O taip ar gerai?“ O tarpuose tarp filmavimų elgiamės taip, tarsi nieko nebūtų nutikę. Tada ir pasitikrini, ar iš tiesų esi geras aktorius“.

Anne Hathaway selso scenose teko filmuotis kuriant filmą „Meilė ir kiti narkotikai“:

„Tai tikrai pribloškiančiai drovus momentas kai tenka nusimesti drabužius prieš daug nepažįstamų žmonių. Juk ne be reikalo į pliažą einame apsirengę, o ne vien su bikiniu. Taigi prieš filmavimą aš maniau: „Gerai, aš nesutriksiu. Darysiu viską taip, kaip reikės, nusimesiu rūbus paskutinę minutę, o tarp filmavimų visada apsirengsiu. Bet tada supratau, kad kaskart, kai tik aš apsirengiu rūbus, nusivalo mano kūno makiažas, ir tai prideda papildomas 20 minučių filmavimo darbams. Galiausiai, kaip su visais dalykais gyvenime, viskas baigiasi tuo, kad imi laidyti pokštus apie save ir apie visus aplinkui“.

Itin erotiškoje lesbietiškos meilės scenoje filme „Juodoji gulbė“ nusifilmavusi Mila Kunis dalinasi įspūdžiais:

„Sekso scenoje filmuotis tikrai sunku. Nesvarbu, ar tavo partneris vyras, ar moteris, ar netgi bičiulis. Esi patalpoje su dar kokiu 100 komandos narių, jie tave apšviečia, paguldo reikiama poza... Tai labai nekomfortiška“.

Kino legenda Michael Douglas taip pat yra pasisakęs apie sekso scenų keliamus nepatogumus:

„Sunkiausia filmuojantis sekso scenose yra tai, kad kiekvienas tampa tavo teisėju. Aš nežinau, kada jūs paskutinį kartą ką nors nužudėte ar ištaškėte kam nors smegenis. Bet visi žinome, kad kiekvienas turėjo seksą neseniai, gal net šįryt. Ir tai reiškia, kad filmavimo aikštelėje kiekvienas turi savo nuomonę, kaip tas seksas turėtų atrodyti“.

Jon Hamm, filmas „Pamergės“:

„Tai tarsi bėgti lietuje. Yra tam tikras taškas, į kurį turi nubėgti. Taigi manai: „Velniop, aš jau visas šlapias. Aš netapsiu mažiau šlapias, todėl belieka pasidžiaugti šiais pojūčiais“. Turiu omeny, kad žinoma, tikrai nejauku, kai dėvi kūno spalvos stringus ir šokinėji virš aktorės. Pavyzdžiui, aš tikrai nesu mažas, sveriu apie 100 kg, mano ūgis – beveik 1 m. 90 cm. Mano partnerė Wiig – šakaliukas, ji išties mažutė ir smulkutė. Taigi iš pradžių tai velniškai nepatogu. Bet paskui nejaukumas ištirpsta, ir imi galvoti: ką gi, mes jau tai darome, taigi pasilinksminkim. Suprantate, apie ką aš? Ateina tas momentas, kai tai tiesiog vyksta, ir žinai, kad geriau jau nebus. Todėl belieka tik kaip nors pasimėgauti“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras