Ką kelnaitės sako apie tave?

The-top-10-fetishes-in-Britain-and-no-feet-is-not-number-one-by-healthista-2.png
 
2 komentarai
Šis straipsnis labiau skirtas moterims, tačiau rekomenduojama paskaityti ir vyrams. Galbūt apie savo moterį sužinosite kažką naujo? Moterys savo spintoje dažnai turi nemažai kelnaičių, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokių turima daugiausiai.

Kelnaitės su juostele

 Tu – pasitikinti savimi moteris, žinanti, kas patinka vyrams, ir kaip juos suvilioti. Tavęs neerzina, kai kalbama   apie seksą, tai – viena mėgstamiausių tavo temų. Atsitiktinio sekso per daug nesureikšmini, nes žinai, kuo   visa tai baigiasi.

Šortukai

Jei mėgstamiausios kelnaitės – šortukai, tai dar nereiškia, kad esi berniukiška padauža. Išvaizdai skiri daug dėmesio, tačiau mėgsti konfortabilumą. Kartais atsisakai liemenėlės, o tai tikrai seksualu, ypatingai, jei krūtinės forma graži. Kartais apsimeti kuklesne, nei esi iš tiesų, ir vyrus tai tikrai jaudina.

 

Nėriniai

Tu esi perfekcionistė. Esi smulkmeniška, tau viskas turi būti tobula. Prieš seksą mėgsti ilgas glamones. Jei nepatyrei orgazmo, be jokių skrupulų taip ir pasakai. Turi daug seksualinių fantazijų, ir nevengi jų įgyvendinti. Tai, be abejo, pagirtina.

Kelnaitės su užrašais

Mėgsti viešumą. Apie savo asmeninį gyvenimą galėtum pasipasakoti praktiškai bet kam. Esi iš tų žmonių, kurie Facebook‘o profilyje nuolat skelbia savo gyvenimo detales. Deja, tai erzina aplinkinius.

 

„Močiutės“ apatiniai

Seksualiniam gyvenimui neteiki reikšmės. Tačiau mažai tikėtina, kad taip gali būti.  Tau tikriausiai devyneri metai, todėl reikalaujame, kad paliktum šią svetainę.

 

Kelnaitės su prakirpimu

Tau seksas – vienas svarbiausių užsiėmimų gyvenime. Partneris dažnai imasi už galvos – vėl reikalauju mylėtis, o tai – jau penktas kartas per dieną. Mėgsti fantazuoti ir nuolat išbandyti kažką naujo.

 

Fetišistinės kelnaitės

Jei tokių kelnaičių turi spintoje – esi tikrai karšta moteris. Žinoma, jų į gatvę nepasivilksi, jos skirtos sužadinti vyro fantaziją. Tau patinka žiūrėti porno filmus bei lovoje išbandyti naujoves. Originalumo stoka tikrai nesiskundi.

 

Jokių kelnaičių

Esi labai impulsyvi. Dažniausiai nemūvi jokių kelnaičių patogumo sumetimais, o kartais tiesiog... užmiršti. Mėgsti vakarėlius, naujas pažintis, nevengi flirtuoti. Gėdos jausmas tau yra svetimas, tavo kūnas – vienas iš dalykų, kuriais didžiuojuosi.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Tiesos yra
Ner ka ir pakomentuot :D
Naujas komentaras