Ką reiškia apgamai ant veido ir intymiose vietose

 
5 komentarai
Apgamas ant lytinio organo žada jums puikų sekso partnerį. Pasirodo, apgamas ne tik pikantiškas papuošalas, bet ir daug ką pasakanti detalė ant kūno.

Todėl reikėtų atidžiau patyrinėti ne tik savo, bet ir partnerio kūną, kad sužinotumėte apie save ir jį daug ką naujo bei įdomaus.

Apgamą dešinėje kaktos pusėje nešioja intelektualai

Apgamus turi visi. Seniai pastebėta, kad jų išsidėstymas ant kūno gali pasakyti apie to žmogaus likimą ir charakterį. O štai nuo apgamo dydžio priklauso jo įtaka žmogaus gyvenime.

Apvalūs apgamai – palankus ženklas, o štai neteisingos ar kampuotos formos apgamai – greičiau neigiamas ženklas. Kuo tamsesnis apgamas, tuo geriau žmogui.

O jei iš apgamo kyšo plaukelis – tai signalas, kad ne viskas pasiseks ne tik veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime. Tačiau kuo trumpesnis kyšantis plaukelis – tuo geriau žmogui.

Apgamas dešinėje kaktos pusėje liudija, kad žmogus itin intelektualus ir labai talentingas. Atkreipkite dėmesį: apgamus toje vietoje turi ne vienas žinomas didi poetas ar rašytojas.

Ilga ir laiminga santuoka laukia tų, kurie turi apgamą ant antakio. Ypač, jei apgamas „apsigyveno“ ant dešinio antakio.

Apgamą ant lūpos turi trykštantys gyvenimo džiaugsmu žmonės

O jei apgamas ant išorinio akies krašto, tai liudija, kad žmogus – kuklus ir santūrus.

Apgamas ant ausies – tai įrodymas, kad žmogus be kompleksų.

Apgamas ant nosies nurodo, kad jo savininkui labai sekasi gyvenime. O apgamas iš šono liudija, kad būtybė – aistringa ir mėgstanti meilės nuotykius.

Ant skruosto apgamas, ypač jei jis arti lūpų, sako, kad jo savininko laukia laiminga santuoka. Tai apskritai labai palankus ženklas. O turintys ant dešinio skruosto apgama išvengs materialinių problemų.

Apgamą ant lūpos turi trykštantys gyvenimo džiaugsmu žmonės. Tai ir seksualumo ženklas, ypač moterims. Be to, tokie žmonės turi išskirtinį skonį, yra išauklėti, inteligentiški.

Apgamas ant pasmakrės sako, kad to žmogaus netvirta sveikata. Todėl, reikėtų į tai atkreipti didesnį dėmesį. Apgamas ant pasmakrės taip pat liudija ir apie sėkmę versle.

Apgamas krūtinės centre žada nepasiturimą gyvenimą

Apgamas ant kaklo, ypač gerklės zonoje, laikomas vienas iš palankiausių požymių. Tokio žmogaus laukia sėkmė meilės fronte ir karjeroje. Taip pat šis apgamas žada ir turtingumą.

Užtat apgamai ant pečių žada nuolatinius sunkumus materialinėje gyvenimo sferoje.

Apgamai ant krūtinės liudija, kad žmogus turėtų laukti staigių gyvenimo pokyčių. T.y. po svaiginančio skrydžio, labai skausmingą kritimą.

Moteris su apgamu ant krūties – nuoširdus ir labai seksualus žmogus. Bet gali atsitikti ir taip, kad ji dėl kažkokių priežasčių nepateisina lūkesčių. Apgamas krūtinės centre žada nepasiturimą gyvenimą, tačiau viskas pataisoma, jei labai panorėjus ir pakovojus už save.

Apgamai šonkaulių vietose iš bet kurios pusės liudija apie paslėptą baimę ir silpnumą, o taip pat ir tingumą bei grubumą.

Stiprioms moterims apgamai „apsigyvena“ ant delno

Apgamai pažastyse išduoda žmogų turintį ypatingų sugebėjimų.

O jei ant jūsų vaiko šlaunies apgamas, tai jis – stiprios sveikatos. O apgamai ant abiejų šlaunų žada dvigubai stipresnę sveikatą.

Apgamas ant dešinio kelio žada sėkmingą santuoką, o štai ant kairio kelio apgamą turi egoistai, šykštuoliai bei savanaudžiai.

Ant delno „apsigyvena“ apgamas tik išrinktiems vyrams ir stiprioms moterims.

Apgamas ant dešinės pėdos liudija apie asmenybės pomėgį keisti vietas, permainas meilėje bei pomėgį keliauti. Apgamas ant kairės pėdos sako, kad žmogus – intelektualus ir pasižymi stipria intuicija.

Vyras, turintis apgamą ant genitalijų, pasižymi stipria seksualine trauka

Apgamai ant vyro lyties organo sako, kad jis – atviras ir nuoširdus žmogus. Jis vertina meilę ir bus laimingas santuokoje. Be to, jis turės gražius ir jaukius namus.

O apgamai ant moters lytinių organų liudija, kad ji taps talentingo žmogaus motina.

Vyras, turintis apgamą ant genitalijų, pasižymi stipria seksualine trauka. Jis – kompanijos siela ir jam seksasi karjeroje. Nors ir nepastovus, bet mėgsta neprieinamas moteris. Тoks vyras gali susipainioti meilės reikaluose. O moteris su apgamėliu toje vietoje – tai ženklas, kad ji talentinga, žavinga, intelektuali ir sekasi bet kurioje veiklos sferoje. Pasižymi oratoriniais sugebėjimais ir gali padaryti puikią karjerą.

Taip pat sugeba uždirbti daug pinigų. Tai tikra verslo moteris, kuri gana lengvai išeina ir iš pakankamai keblios situacijos. Be to, ji gera žmona ir motina.

 
Komentarai (5)
tai toje vietoje kur pas mane yra apgamas,vadinasi as esu talentingo zmogucio mama
Na tikrai patiko straipsnis,turiu apgameli ten kur jam vieta;)(ir kuri pamato nekiekvienas;)
labai taikliai parašyta :) nuotaika tikrai pakėlė :)
patiko, net nuotaika pakele ;d
Tai ką, jei tikėti straipsniu, tai aš esu talentingų vaikų mama :-) Nors aš tai ir taip žinojau ;-)
Naujas komentaras