Ką reiškia jūsų gimimo data?

 
10 komentarai
Kiekvieno žmogaus gimimo data, kaip ir bet kuri kita, išeina sudėjus skaičius: metus, mėnesį ir dieną. Tarkim, žmogaus gimimo data 1985.12. 01. Toliau reikia išdėstyti skaičius tokia tvarka: 1+9+8+5+1+2+0+1=27=2+7=9. Gauname pagrindinį gimimo dienos skaičių 9. Numerologijos specialistai tai įvardina kaip vieną iš svarbiausių faktorių.

Gimimo dienos skaičius valdo žmogaus likimą ir ateitį

Gimimo dienos skaičius niekada nesikeičia, kaip ir pati gimimo data, todėl jis lydi žmogų per visą gyvenimą ir turi tam tikros įtakos nuo pat jo gimimo. Tačiau kažkuria prasme gimimo dienos skaičius apibūdina ir žmogaus charakterį ar net valdo jo likimą, ateitį.

Remiantis numerologijos teorija, du žmonės, turintys tą patį gimimo dienos skaičių, panašūs vienas į kitą daugelio atvejais ir gerai sutaria. Todėl tokia pora – neišskiriama. Tačiau bet kurio žmogaus gimimo data susiveda į pagrindinius devynius skaičių numerius. Žmogaus gimimo dienos numeris atskleidžia jo charakterio bruožus, jo sugebėjimus daryti įtaką susiklosčiusioms aplinkybėms. T.y. gimimo dienos skaičius turi didelę reikšmę, nes žmogus, norintis stoti prieš savo prigimtį, susiduria su kliūtimis, kurių dažnai nepajėgia įveikti.

Skaičius 1

Tai - savos asmenybės, šlovės, valdžios, lyderystės ir garbės troškimo simbolis. Žmogus, kurio gimimo dienos numeris 1, turėtų ir laikytis jo. T.y. niekada nekeisti savo kurso ir nešokti toli į priekį iš karto vienu ypu ir anksčiau laiko. Jis pasieks didelių aukštumų eidamas tik tiesiu ir novatorišku keliu.Todėl reikėtų vengti lipti per kitų galvas, egoistiškumo ir savanaudiškų tikslų, savivalės. Būti atsargiems. Norint išvengti nereikalingų konfliktų, reikėtų derinti savo interesus su kitų žmonių interesais, antraip prarasite draugus ir įsigysite priešų. Gimimo dienos skaičius 1 - stiprus ir daug žadantis. Jei jo laikysitės, galite daug ko gyvenime pasiekti...

Skaičius 2

Gimimo dienos skaičius 2 simbolizuoja nuotaikos, elgesio, veiksmų harmoniją bei charakterio minkštumą ir taktiškumą. Taip pat kompromisų ieškojimą, aštrių kampų glaistymą ir problemų sprendimo būdus. Tačiau vidiniai prieštaravimai, nereikalingas moralizavimas, smerkimas, amžini patarimai draugams ir aplinkiniams dažnai trukdo jums susigaudyti savo reikaluose. Skaičius 2 – tai antitezė, pusiausvyra ir kontrastas. Jis balansuoja tarp šviesos ir tamsos, gėrio ir blogio, šilumos ir šalčio, turto ir vargo, gyvenimo ir mirties. Tie žmonės turi priimti visas aplinkybes tokiomis, kokios jos yra: prie jų prisiderinti ar su jomis susitaikyti. Šio skaičiaus savininkai turi vengti kraštutinumų, bet kokių abejonių ir svyravimų, pernelyg didelio aukojimosi, rūpintis ne tik kitais, bet ir savimi. Jie - geri projektuotojai ir patarėjai, tačiau ne vykdytojai. Todėl jiems reikalingi bendraautoriai, partneriai, bendradarbiai. Tačiau, kai renkasi vis dėlto aukščiau būna protas nei jausmai.

Skaičius 3

Gimimo dienos skaičius 3, labiausiai nei kiti skaičiai, atskleidžia žmogaus bruožus, ypač aštrų ir intuityvų protą, sugebėjimą greitai ir lengvai įsisavinti žinias jau ankstyvame amžiuje. Šio skaičiaus turėtojas – talentingas žmogus, daug ką sugebantis, nors vienas ir nesugeba panaudoti savo talentą. Be to, jam reikalinga pagalba, kai siekia užsibrėžto tikslo ar renkantis savo gyvenimo kelią. Tačiau jam nesunku prie bet ko prisitaikyti, todėl jis gyvenimą priima tokį, koks yra. Nors jam patinka tik įdomūs žmonės, maloni aplinka. Mėgsta dažnai pramogauti. Tačiau jis gyvena tik šia diena. Ateitis jo nedomina. Jei sėkmingai startuoja gyvenimo kelyje, jis gali toli nueiti, nes nė kiek neabejoja savo jėgomis, kompetencija darbe. Nors iš prigimties nekantrus, siekia lengvos ir daug energijos nereikalaujančios veiklos. Bet lengvai ir greitai pasiekta sėkmė gali jam sutrukdyti siekti aukštumų, kur nusimato didelės perspektyvos.

Skaičius 4

Gimimo dienos skaičius 4 simbolizuoja darbščią natūrą, psichologiškai stabilų, tačiau atsargų žmogų, vengiantį rizikingų dalykų. Jis sugeba įgyvendinti visus savo planus, idėjas, kurias dažniausiai realizuoja pats vienas, be pašalinių pagalbos. Šio skaičiaus savininko devizas – patikimumas, stabilumas ir sąžiningumas. Todėl, kas su juo elgiasi nesąžiningai, apgauna, jis daugiau nebenori turėti jokių reikalų. Kadangi tokio žmogaus tikslai ir reikalavimai būna kuklūs, nedideli, todėl skaičius 4 jam gali tapti ir skurdo ar pralaimėjimo simboliu. Bet tuo pačiu šis skaičius suteikia tokiems žmonėms tvirtą gyvenimo pagrindą, profesinių įgūdžių skirtingose veiklos srityse.

Skaičius 5

Gimimo dienos skaičius 5 simbolizuoja, kad žmogus - didelis entuziastas, mėgsta nuotykius ir rizikingus dalykus. Taip pat linkes į tai, kas nauja ir neįprasta. Šie žmonės paslankūs, mėgsta keliones ir visur jaučiasi kaip namie. Jie greitai ir lengvai įsisavina užsienio kalbas, kitų tautų tradicijas. Nors dažnai jų veiksmai ir elgesys būna visiškai netikėti ir nelaukti, su nenuspėjamomis pasekmėmis. Susiklosčius net ir labai sudėtingoms gyvenimo aplinkybėms, jie išlipa sausi iš vandens. Daugumos atvejų jiems padeda išradingumas, proto aštrumas ir apskritai, sugebėjimas džiaugtis paprastais dalykais. Tokie žmonės linkę dažnai įsimylėti, todėl jiems sunku objektyviai įvertinti turimą ir numatyti realias perspektyvas. Jie visada žiūri tik į priekį ir nemato to, kas šalia.

Skaičius 6

Gimimo dienos skaičius 6 - geriausias iš visų esamų. Jis liudija, kad tas žmogus - sąžiningas, atviras, nuoširdus ir juo galima pasitikėti. Norėdamas sukurti savo gerą vardą, pasiekti aplinkinių palankumą ir pagarbą, jis stengiasi visiems padėti, palaikyti tarp draugų taiką ir ramybę, pagerinti jų gyvenimo sąlygas. Jis tiesiogine to žodžio prasme spinduliuoja optimizmu ir gyvenimo džiaugsmu, puikiai atlieka jam patikėtą darbą ar pareigas, mėgaujasi pasiektu, nesiveržia į valdžią, nesiekia karjeros aukštumų ir šlovės. Pakanka to, ką turi, nes jam svarbiausia – vidinė ramybė ir harmonija. Todėl niekados nesulauks jo simpatijų tie, kurie mėgsta veidmainiauti.

Skaičius 7

Gimimo dienos skaičius 7 simbolizuoja paslaptį, taip pat ir žinias. Tačiau tai ir vidinių prieštaravimų draskoma asmenybė. Bet tai ir poetinės sielos asmenybė. Tiesa, su kai kuriomis keistenybėmis, polinkiu filosofuoti, analitiškai mąstyti. Pasižymi stipria intuicija, turtinga fantazija, ryškia, lakia vaizduote. Su šio gimimo dienos skaičiumi dažniausiai gimsta kompozitoriai ir muzikantai, literatūrologai ir poetai, filosofai, mąstytojai ir atsiskyrėliai. Jų įkvėpimas reikalauja vientisumo ir vienumos. O labiau silpnus traukia į niurzgėjimo ir persimizmo liūną. Bet vis dėlto tai stiprios ir ryškios asmenybės, žmonės su pasauliniu vardu.

Skaičius 8

Gimimo dienos skaičius 8 simbolizuoja verslą, nagingumą, išradingumą visose gyvenimo sferose, ypač komercijoje ir industrijoje. Žiūrėdami tik į priekį, tie žmonės paprastai sėkmingai įgyvendina savo planus ir idėjas. Čia pasireiškia jų ir stipri valia bei charakteris, sugebėjimas negailėti nei savęs, nei kitų. O kliūtys, pasitaikančios kelyje - priešingai tik dar labiau stimuliuoja jų energiją ir darbštumą. Tie žmonės pasižymi itin retais administraciniais sugebėjimais, mokėjimu vadovauti kolektyvui, vesti paskui save žmones. Ypač tai pasireiškia politikos, karinėje, verslo srityje. Pasirenka sau į draugus tik pagal jų nuopelnus ir padėtį visuomenėje.

Skaičius 9

Gimimo dienos skaičius 9 simbolizuoja intelektualią asmenybę, sugebančią pasiekti meno viršūnę. Jiems būdingas artistinis talentas, kūrybinė sėkmė. Todėl tokiems žmonėms geriau iš karto atsisakyti vadovaujančio posto ar komersanto profesijos. Mat jų problema, kad turėdami meniškų sugebėjimų ir talentą, jie pasirenka ne tą gyvenimo kelią. Po šiuo skaičiumi gimimo dienos skaičiumi gimsta talentingi išradėjai ir muzikantai. Todėl viskas priklauso tik nuo jų sugebėjimų ir norų. O jei abu šiuos dalykus sujungus ir einant viena kryptimi, sėkmė - garantuota.

 
Komentarai (10)
mano 7...
Viskas atitiko
ir apie mane viska teisingai raso. ;p
Mano 6;p
Tau ta 10 reikia iskaidyti kaip pabyzdyje parodyta 1+0=1 :P
O 10, tavo manymu, yra vienaženklis skaičius? ;) Va apie "mano" skaičių rašo net labai teisingai viską :)
Pagal mano gimimo data gautusi skaicius 10 :D kodel cia tik 9 yra ?:)
Toks pats slamstas kaip ir horoskopai
Nesamoniu kruvele
briedas
Naujas komentaras