Ką reiškia sapnai apie neištikimybę?

e3fb79ddb5cc0258b878510e2a5d7cdd.jpg
 
1 komentaras
Sakoma, kad sapnai - tai mūsų pasąmonės atspindys. Naktimis dažniausiai sapnuojame tai, kas mus neramina, kuo džiaugiamės ar apie ką svajojame. Tačiau kaip reaguoti, jei sapnuoji antrosios pusės neištikimybę?

Turbūt dažnas vyras yra su tuo susidūręs. Vakare abu saldžiai užmiegate, o ryte ji nesisveikina ir apskritai žiūri į tave susiraukusi. Taip ji ir tyli visą dieną, kai galiausiai prabyla prašydama pasiaiškinti, kas ta moteris, su kuria ją apgaudinėji.

Kaip ji galėjo pagalvoti, kad turiu kitą? Atsakymas paprastas - ji tai susapnavo, o jos smegenys iškrėtė jai žiaurų pokštą ir leido tuo patikėti.

Sapnuoti neištikimybę - blogas ženklas?

Senovės graikai ir romėnai tikėjo, kad sapnai parodo ateitį. Zigmundas Froidas teigė, kad sapnai atskleidžia mūsų užslėptus troškimus. 

Šiuo atveju Froidas greičiausiai buvo neteisus - juk ne visi žmonės trokšta būti fiziškai išduoti mylimo žmogaus. Graikai ir romėnai iš dalies teisūs, nes kai kurie žmonės iš tiesų sapnuoja pranašiškus sapnus. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas sapnas apie neištikimybę yra pavojaus signalas.

Kaip išsiaiškinti, ką reiškia sapnuoti neištikimybę? Pats paprasčiausias būdas - atsiversti sapnininką arba surasti sapno reikšmę internete. 

Sapnininkas aiškina sapnus pagal detales. Pavyzdžiui, viename interneto sapnininke rašo, kad jeigu moteris sapne buvo neištikima, tai reiškia, kad jos charakteris sutrukdys laimingai gyventi su vyru. Jeigu sapne vyras neištikimas savo žmonai, tai reiškia, kad jis gali būti patrauktas į teisminę atsakomybę dėl neištikimybės. 

Priešingai teigia kitas internetinis sapnininkas - sapne neištikimybė įspėja, kad dėl įstatymo pažeidimo gali būti patrauktas į teisminę atsakomybę. Kituose sapninkuose neištikimybė reiškia apkalbas. Tačiau jei sapne nepasiduosi pagundai būti neištikimu, toks sapnas bus geras ženklas.

Dar vienas įdomus sapno apie neištikimybę aiškinimas. Jeigu jūsų santykiai trunka neilgai ir sapnuoji neištikimybę, vadinasi, jūsų santykiai pakryps į gerąją pusę.

Taigi, net ir patikrinus, ką reiškia sapnuoti neištikimybę, galima rasti daugybę skirtingų aiškinimų. Kai kurios sapno detalės (vyro/moters neištikimybė, su kuo esi neištikimas ir pan.) taip pat gali būti labai svarbios bandant išsiaiškinti sapno prasmę.

Tačiau dėl tokių sapnų neturėtum labai jaudintis. Kaip teigė vienas sapnininkas, dažni sapnai apie partnerio neištikimybę reiškia, kad nepasitiki savimi ir bijai prarasti partnerį. Todėl nereikėtų įtarinėti partnerio neištikimybe ir tiesiog pailsėti. 

Ką apie tai sako specialistai?

Daktarė Clare Johnson knygoje Dream Therapy: Dream your way to health and happiness sako, kad sapnai apie neištikimybę gali simbolizuoti mus pačius. Gali būti, kad sapnuoji mylimo žmogaus neištikimybę todėl, kad kažkurioje gyvenimo srityje save apgaudinėji. Kad tai išsiaiškintum, turėtum paklausti savęs, ar šie santykiai tau duoda tai, ko tu nori. Galbūt esi su juo / ja, nes manai, kad nesugebėsi susirasti geresnio?

Santykių ekspertė Karin Anderson Abrell sako, kad sapnai apie neištikimybę visiškai nieko nepasako. Greičiausiai smegenys iškrėtė pokštą - pamatei, kad antra pusė socialinėje erdvėje paspaudė patinka ant seksualios merginos nuotraukos, todėl tu supykai. Kitas variantas - žiūrėjote filmą ir pastebėjai, kad jis labai godžiai nužvelgė apsinuoginusią aktorę. Tai tavo smegenys užfiksavo, todėl naktį sapnavai, kad jis tau neištikimas.

Taigi, sapnai apie neištikimybę tikrai neįrodo, kad antroji pusė tau neištikima. Jeigu vėl susapnuosi tokį sapną, geriau pasijuok iš jo ryte ir nekaltint antrosios pusės nebūtais dalykais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Prisijunkite prie diskusijos...
Naujas komentaras