Ką sako pirštų ilgis apie Tave?

enhanced-12367-1425076144-15.jpg
 
Anot mokslininkų asmenybės bruožų paslaptį gali padėti įminti jūsų rankos. Tiksliau – pirštų ilgis.

Mokslininkai teigia, kad testosterono lygis organizme turi įtakos asmenybės formavimuisi  dar būnant motinos įsčiose. Šio hormono pasiskirstymą  žmogaus organizme  tam tikru metu kuo puikiausiai atspindi bevardžio piršto ilgis.


Koks yra jūsų bevardžio piršto ilgis? Pažiūrėkite!

„A“ paveikslėlis. Reiškia, kad jūsų bevardis pirštas yra ilgas.

„B“  paveikslėlis. Jūsų bevardis pirštas yra trumpesnis.

„C“ paveikslėlis.  Bevardis pirštas yra tokio paties dydžio kaip ir smilius.

  

 

 

 

 

 

 

 

 Asmenybės tipas

„A“ tipas. Aukštas, igesnis už smilių bevardis pirštas byloja apie žmogaus gerą išvaizdą , charizmą ir karštą širdį.

Tokie žmonės dažnai būna  linkę į agresiją ir mėgsta rizikuoti. Asmenys turintys „A“ tipo pirštus gali būti puikūs kariai, inžinieriai, mąstytojai, šachmatų žaidėjai.  Tokiems žmonėms tinkamos profesijos yra tos, kur reikia skubiai spręsti problemas, nebijant rizikos. Asmenys su tokiais pirštais dažnai uždirba daugiau nei tie, kurie turi B ir C tipo pirštus.

"B“  tipas.  Anot mokslininkų tokie žmonės yra garbėtroškos ir yra linkę į narciziškumą.

"B" tipo pirštų savininkai itin vertina vienatvę, o bendraudami dažnai mėgsta pertraukinėti pašnekovą, tačiau tai daro tikrai nepiktybiškai. Meilėje šį piršto indeksą turintys žmonės patys nėra linkę rodyti iniciatyvos, tačiau laukia dėmesio ir veiksmų iš kitų.


„C“ tipas.  Vienodo ilgio (bevardžio ir smiliaus) pirštus turintys žmonės yra taikūs, o konfliktinės situacijos juos verčia jaustis nepatogiai. Tokie žmonės yra labai koordinuoti ir mėgsta bendrauti. Meilėje jie yra švelnūs, ištikimi ir labai rūpinasi savo partneriu.

www.suaugusiems.lt
 

 
Komentarai
Naujas komentaras