Kada įkalbinti moterį spontaniškam seksui

 
Amerikiečiai atliko eilinį seksualinės srities tyrimą. Būsimieji psichologai stengėsi išsiaiškinti moters lytinio potraukio paslaptį ir priėjo prie išvados, kad damos, vyresnės nei 30 metų, lengviau sukalbamos ir pritaria „vieno karto“ seksui.

Savo tyrime Teksaso universiteto doktorantai pareiškė, kad tokiam elgesiui moteris pastūmėja evoliucija ir biologinis laikrodis. Juk laiko pradėti ir išnešioti vaiką lieka vis mažiau. Moterims nuo 27 iki 45 metų mažėja vaisingumas, kuris baigiasi menopauze.

Buvo apklausta daugiau nei 800 moterų ir sužinota, kad moterys nuo 27 iki 45 metų yra labiausiai linkę spontaniškam seksui su vyrais, su kuriais susipažino tą patį vakarą.

Pagal mokslininkus, šios amžiaus grupės damos dažniau patiria orgazmą, jos turi daugiau seksualinių fantazijų. Taip pat paaiškėjo, kad absoliučiai nesvarbu, ar tyrimo dalyvės turi vaikų, ar ne.

Tokiu būdu, Teksaso universiteto bendradarbiai įrodė, kad „Nusivylusių namų šeimininkių“ sindromas nėra išsigalvojimas, bet šiuolaikinės visuomenės realybė. Dabar moterys gali rasti savo seksualumo pasitenkinimą, kaip tai daro daugelis vyrų, kurie tvirtina, jog būtent evoliucija stumia juos į daugkartines išdavystes.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras