Kada paskutinį kartą savo žmoną matėte nuogą?

 
3 komentarai
Manote, kad susituokę žmonės nebesigėdija pasirodyti nuogi vienas kitam? Pasirodo, ne visada: 1 iš 6 Didžiosios Britanijos moterų vengia savo sutuoktiniams pasirodyti nuogos.

Tyrime dalyvavo 1902 vyresnės nei 18 metų įvairų santykių statusą turinčios moterys. Jų buvo paklausta, kada paskutinį kartą savo partneriui pasirodė nuoga, ir net 16 procentų apklaustųjų atsakė, kad partneris to nematė pastaruosius 12 mėnesių arba dar ilgiau. Šis rezultatas iš tiesų stebinantis.

Viena internetinė vaistinė atliko tyrimą, kurio metu bandė išsiaiškinti priežastis, kodėl taip nutinka: dauguma moterų atsakė, kad joms paprasčiausiai trūksta pasitikėjimo savimi arba jų lytinis potraukis pernelyg sumažėjęs. 21 procentas moterų, kurios teigė nesirodančios prieš savo partnerį nuogos, teigė, kad jos ir pačios vengia pažvelgti į savo nuogą kūną.

Sekso ekspertė Donna Dawson teigia, kad „turbūt visame pasaulyje nerasime nė vienos moters, kuri būtų visiškai patenkinta savo kūnu. Tyrimai rodo, kad tikrai dažna moteris kompleksuoja dėl savo svorio ar kai kurių kūno dalių. Taip dažniausiai nutinka dėl žiniasklaidos afišuojamo tobulo kūno kulto. Moterys dažnai net nesąmoningai lygina save su tomis moterimis, kurias laiko tobulomis, ir taip išsivysto kompleksai. Moteris turėtų labiau jausti savo kūną, o ne jį slėpti. Tai įgyvendinti gali padėti joga ar šokių pamokos. Kiekviena moteris turi atrasti savo privalumus ir juos išryškinti, tačiau ne slėpti savo kūną.“

Taigi, kūno slėpimas po antklode tikrai nėra pati geriausia išeitis: sutuoktiniai turi būti artimi vienas kitam tiek fiziškai, tiek dvasiškai, ir jei ši darna neatrandama, atsiranda daugybė santykių problemų.
Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
va va
o tai kodėl tada vedate tokias, kurių po to nebesinori nuogų matyti? :)
Zmonu ir nebenori nuogu matyti. Geriau apsirengusios vaiksciokit... :D
Naujas komentaras