Kaip atpažinti netikrą pažinčių puslapio anketą?

2(3).jpg
 
Yra didelė tikimybė, kad jau esate susidūręs su netikru pažinčių puslapio profiliu. Tokie profiliai atrodo visai kaip tikri, tačiau todėl, kad jie sukurti apsimetėlių, tokie profiliai dažnai pasižymi tam tikrais bruožais, kurie rėkte rėkia, jog anketa netikra.

Maždaug 10% visų pažinčių portalų anketų yra netikros, todėl labai svarbu žinoti kas tai išduoda, ypač, jei daug laiko leidžiate ieškodamas antrosios pusės internete. Netikra anketa yra tokia, kurioje žmogus meluoja apie savo tikrąjį identitetą. Netikri profiliai kuriami dėl įvairiausių priežasčių, įskaitant troškimą dėmesiui, reklamas ar net dėl noro pasipelnyti. 

Kas gali padėti atpažinti netikrą profilį?

Nuotraukos

Tokie netikri profiliai egzistuoja tik todėl, kad tai legalu ir labai paprasta. Tačiau atskirti netikrą profilį nuo tikro galite pažvelgę į visas nuotraukas. Jei profilyje randate tik vieną ar dvi nuotraukas, galite tai laikyti įspėjamuoju ženklu. Tas pats galioja ir tada, jei nuotraukos fonas baltas, nes tai gali rodyti, jog nuotrauka yra iš interneto, o ne tikroji žmogaus nuotrauka.

Kiti svarbūs aspektai

Kai apžvelgsite nuotraukas, galite patyrinėti likusią profilio dalį. Jei žmogus atrodo per daug tobulas, tai yra įspėjimas, kad galimai susidūrėte su netikru profiliu. Tai reiškia, kad jo nuotraukos atrodo itin profesionalios, net ir tos, kuriose jūsų taikinys leidžia laiką su šeima ir draugais. Arba pastebite, jog žmogus aiškiai parodo savo turtus ir statusą. 

Kai kas netikėto

Žinoma, tokius profilius kuria ne tik žmonės, bet ir kompiuterinės programos. Jei gramatika ir žodžiai atrodo keistai, tai yra ženklas, jog susidūrėte su netikra anketa, kuri gali būti sukurta dirbtinio intelekto. Tokie profiliai kuriami norint pasipelnyti, tad būkite budrūs. Jei žmogaus anketa atrodo keista ir „robotiška“, nesivarginkite ir nesivelkite į pokalbį. Tas pats galioja ir tada, jei jums bandoma ką nors parduoti.

Paskutinysis testas

Pakvieskite žmogų susitikti ar susiskambinti vaizdo skambučiu. Jei susirašinėjate pažinčių portale, juk ir taip aišku, jog planuojate susitikti kažkuriuo metu. Todėl, jei gausite neigiamą atsakymą į kvietimą susitikti, norėsite atsitraukti ir judėti į priekį. 

Dar vienas būdas įsitikinti, kad susirašinėjate su tikru žmogumi, kuris nori tikro pasimatymo su jumis, tai patikrinti, ar jo profilis susietas su socialiniais tinklais. Daugelis pažinčių portalų leidžia susieti anketą su socialiniais tinklais, nes tai suteikia tam tikrą patvirtinimą.

Ir nors turėtumėte likti susitelkęs ties naujomis pažintimis ir smagiais pokalbiais, pažintys internete vertos išlaikyti budrumą. Tikrai neturėtumėte spausti ant neaiškių nuorodų ar pervedinėti pinigus nepažįstamiesiems, taip pat nerekomenduojame susirašinėti su žmonėmis, kurių nuotraukos netikros. Ieškokite tokių profilių, kuriuose nuotraukos ir informacija tikra. O jei kažkas atrodo įtartinai, pasitikėkite savo nuojauta. Jei esate įsitikinęs, kad profilis netikras, rekomenduojame pranešti apie tai pažinčių portalo administracijai. Tokie profiliai neatitinka tikrojo pažinčių portalų tikslo, o meilę rasti tampa dar sudėtingiau.

O jei susirašinėjimas su žmogumi atrodo malonus ir mezgasi ryšys, turėtumėte suplanuoti pasimatymą. Tik tokiu būdu sužinosite ar žmogus, su kuriuo susirašinėjate, yra toks, kaip atrodo nuotraukose, o jei vienas kitam patiksite, galėsite ir toliau bendrauti. Todėl suplanuokite pasimatymą iš anksto ir taip galimai išvengsite apgavystės, bei gal būt susirasite nuostabų partnerį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras