Kaip dažnai vyrai skalbia patalynę?

 
2 komentarai
Patarimas moterims: kai pirmą kartą ruošiatės apsilankyti Jums patinkančio vaikino namuose, nepamirškite paklausti: kada paskutinį kartą keitei patalynę?

Naujas tyrimas, atliktas Jungtinėje Karalystėje, parodė, kad vyrai patalynę keičia... maždaug 4 kartus per metus.

Viena įmonė, prekiaujanti čiužiniais, nusprendė padaryti apklausą ir išsiaiškinti, kokie žmonių miegamojo įpročiai: kaip dažnai jie perka naują lovą ar čiužinį, kaip dažnai skalbia patalynę... Pasirodo, kai kurie patalynę keičia tikrai retai – kas 3 mėnesius (iš visų paklaustųjų, atsakiusių, kad patalynę keičia 4 kartus į metus, 71% buvo vyrai). Dauguma moterų atsakė, kad patalynę skalbia maždaug kas 15 dienų. Tačiau, kaip dažnai ją iš tiesų reikėtų keisti?

Ilgą laiką nekeičiant patalynės, joje gali pradėti veistis erkutės. Po miego kas kartą patalynėje paliekame negyvų odos ląstelių, bakterijų, dulkių ir žiedadulkių, pastarosios gali turėti įtakos atsirasti alergijai. Pagalvokite, kas kiek laiko į skalbyklę sumetate kasdienius drabužius? Tikriausiai atsakysite, kad tikrai dažniau nei kas tris mėnesius... Patalynę reikėtų skalbti kaip įmanoma dažniau, nes lovoje taip pat praleidžiate nemažai laiko.

P.S.: Tikimės, kad lietuvių įpročiai kiek skiriasi nuo britų...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
1-2 kartus per savaitę, priklausomai nuo to , kas vyksta ant tos patalynės :)
2 arba 3 kartus per savaite na bent jau as taip darau :-)
Naujas komentaras