Kaip įprastą maistą paversti afrodiziakais?

 
1 komentaras
Norite įkaitinti atmosferą? Turbūt visi žino, kad maistas turi įtakos lytiniam potraukiui. Jums visai nereikia keisti mitybos įpročių – tiesiog įprastą maistą pagardinkite lytinį potraukį skatinančiais ingredientais, ir mėgaukitės meilės malonumais. Tai tikrai veikia!

Pagardinkite salotas figomis

Figose apstu amino rugščių, gaminančių azoto oksidą, kuris pagerina kraujotaką ir skatina kraujo tekėjimą į lytinius organus.

Svarbūs prieskoniai : česnakas ir bazilikas

1. Jei ruošiate mėsą, nepamirškite svarbaus prieskonio – česnako. Jis skatina kraujo tekėjimą į lytinius organus, taigi, žinosite, kam dėkoti už aistringą seksą! Juokas juokais, tačiau seniau buvo tikima, kad česnakas puikiai gydo nuo impotencijos.

2.Jei ruošiate netikrą zuikį, pagardinkite jį baziliko prieskoniais, kurie kovoja su erekcijos sutrikimais bei mažu lytiniu potraukiu.

Greitą maistą pagardinkite špinatais

Jei ruošiate picą, mėsainius ar dešrainius, įdėkite keletą špinatų lapelių – juose gausu magnio, kuris „atsakingas“ už kraujo tekėjimą į genitalijas.

Į salotas pasmulkinkite graikinių riešutų

Graikiniuose riešutuose gausu Omega 3 riebalų rūgščių, gerinančių širdies funkciją ir skatina lytinį potraukį.

Paaštrinkite maistą čili pipirais

Valgant aštrų maistą, padažnėja pulsas, gerėja kraujotaka, dažnai išpila prakaitas... Tai primena lytinį susijaudinimą, tiesa? Žinoma, dėl pagerėjusios kraujotakos genitalijos geriau aprūpina genitalijas krauju, taigi, lytiškai susijaudinti tampa daug lengviau. Išbandykite aitriuosius pipirus – bus... karšta!

Pagardinkite vištieną medumi

Jau nuo senovės medus vadinamas „Afroditės nektaru“. Meduje yra boro, gerinančio medžiagų apykaitą bei gerina lytinę funkciją. Pasigaminkite padažą vištienai: lygiomis dalimis sumaišykite medų, majonezą ir garstyčias.

Gerkite granatų sultis

Granatų sultys didina arterinį kraujo tekėjimą į galvos smegenis bei lytinius organus.

Kavą pagardinkite vanile

Vanilės kvapas – malonus ir raminantis, vanilė mažina streso hormoną kortizoną, padeda atsipalaiduoti, ramina nervų sistemą. Kava su vanile – turbūt geriausias postūmis pasimylėti ryte.

Žinoma, visi šie pagardinimai tik rekomenduojami – pagardinkite savo įprastus patiekalus lytinį potraukį skatinančiais ingredientais!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
geros įdėjos :)
Naujas komentaras